W lajt mobile wodoodporny głośnik bluetooth gratis

Sieć komórkowa lajt mobile ruszyła właśnie z kolejną w ostatnich dniach promocją polegającą na dorzucaniu gratisów (gadżetów) do zamawianych w czasie jej obowiązywania umów. Po lajtowym jojo i worku na plecy przyszedł czas na wodoodporny głośnik bluetooth.

Od dziś (tj. 8 grudnia) do wszystkich umów zawartych na 24 miesiące lajt mobile wodoodporny głośnik bluetooth gratis. Zdobycie gratisowego gadżetu jest tradycyjnie już bardzo proste. Wystarczy, że podczas składania zamówienia na stronie internetowej operatora w polu kod rabatowy zostanie wpisane hasło GŁOŚNIK.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów promocyjnych gadżetów. Gadżety są wysyłane w ciągu 7 dni od momentu uzyskania potwierdzenia przeniesienia numeru (w przypadku numerów przenoszonych) lub w ciągu 7 dni od momentu otrzymania przez operatora poprawnie podpisanych dokumentów (nowe numery).

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
:) Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
:)
Gość
:)

Nie zauważyłem tego wcześniej a zmienił się regulamin pakietów w taryfie na kartę w lajtmobile. Od 29-11-2017 wszystkie pakiety internetowe maja lejek, wcześniej pakiet 10GB za 10zł nie miał lejka i po wyczerpaniu transferu włączały się opłaty cennikowe.