W lajt mobile wodoodporny głośnik bluetooth gratis

Sieć komórkowa lajt mobile ruszyła właśnie z kolejną w ostatnich dniach promocją polegającą na dorzucaniu gratisów (gadżetów) do zamawianych w czasie jej obowiązywania umów. Po lajtowym jojo i worku na plecy przyszedł czas na wodoodporny głośnik bluetooth.

Od dziś (tj. 8 grudnia) do wszystkich umów zawartych na 24 miesiące lajt mobile wodoodporny głośnik bluetooth gratis. Zdobycie gratisowego gadżetu jest tradycyjnie już bardzo proste. Wystarczy, że podczas składania zamówienia na stronie internetowej operatora w polu kod rabatowy zostanie wpisane hasło GŁOŚNIK.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów promocyjnych gadżetów. Gadżety są wysyłane w ciągu 7 dni od momentu uzyskania potwierdzenia przeniesienia numeru (w przypadku numerów przenoszonych) lub w ciągu 7 dni od momentu otrzymania przez operatora poprawnie podpisanych dokumentów (nowe numery).

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
:)
:)
2 lat temu

Nie zauważyłem tego wcześniej a zmienił się regulamin pakietów w taryfie na kartę w lajtmobile. Od 29-11-2017 wszystkie pakiety internetowe maja lejek, wcześniej pakiet 10GB za 10zł nie miał lejka i po wyczerpaniu transferu włączały się opłaty cennikowe.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x