W najbliższych dniach przywitamy dwie nowe sieci MVNO w Polsce

W najbliższych dniach przywitamy dwie nowe sieci MVNO w Polsce

29 maja 2015 6 przez JacekK

W ciągu najbliższych dni przywitamy w Polsce dwie nowe sieci MVNO. Już “na dniach” ma wystartować sieć TELMOBILE, zaś na 11 czerwca b.r. premierę własnej sieci MVNO – FAKT Mobile – zapowiedział ogólnopolski dziennik FAKT.

W ostatnim czasie pożegnaliśmy m. in. mającą bardzo nieudany start w Polsce Lebarę oraz najstarszego w Polsce operatora MVNO – mBank Mobile. Szybko jednak ich miejsce zajmują nowe marki MVNO. Jak poinformowali nas nasi Czytelnicy 11 czerwca b.r. swoją premierę będzie miał operator wirtualny uruchomiony przez ogólnopolski dziennik FAKT – FAKT Mobile. Z informacji, jakie przekazano w dzienniku FAKT wynika, że ma to być prosta i tania oferta na kartę, działająca na zasięgu sieci Play. FAKT Mobile ma zaoferować m. in. niską stawkę za połączenia krajowe (15 gr/min) oraz rok ważności konta po każdym doładowaniu (już od 5 zł). Wiele wskazuje na to, że będzie to telefonia dla osób dzwoniących rzadko, potrzebujących prostą, zrozumiałą i tanią taryfę bez umów i comiesięcznych rachunków. Z okazji premiery już 11 czerwca b.r. starter FAKT Mobile zostanie dołączony do dziennika FAKT. Ogólnopolski dziennik to potężne narzędzie do dystrybucji starterów. Z rankingów prasy w Polsce wynika, że FAKT Gazeta Codzienna jest liderem pod względem sprzedaży w Polsce, ze sprzedażą na poziomie ok. 320 tys. egzemplarzy (więcej).

W ciągu kilku najbliższych dni wystartować ma również marka TELMOBILE. Tu póki co nie znamy bliższych szczegółów. Działająca jeszcze do niedawna strona www operatora w związku ze zbliżającym się startem przechodzi aktualnie prace konserwacyjne. Wiemy jednak na pewno, że marka chce bardzo mocno podkreślić swoją polskość, cały wygląd strony www jest w kolorystyce barw biało-czerwonych, zaś wszystko utrzymywane jest w duchu patriotyzmu.

FAKT Mobile może dla wielu osób wydawać się marką “egzotyczną”. Nie jest to jednak innowacyjny pomysł. U naszych zachodnich sąsiadów działa m. in. sieć BILDMobil (strona www), która prowadzona jest przez ogólnokrajowy tabloid BILD. W krajach Europy zachodniej spotkamy się również z takimi markami MVNO, jak Tesco Mobile, Rossmann mobil, Tchibo mobil czy nawet LIDL MOBILE.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***