W naszej Rodzinie – pakiety bezpłatnych SMS i MMS

logo_w_rodzinieSieć komórkowa W naszej Rodzinie przygotowała ofertę, w ramach której użytkownicy operatora mogą skorzystać z nowych pakietów, w których otrzymują bezpłatne SMS-y i MMS-y.

Co to jest Pakiet NaszeSMSyMMSy ?

Jest to wybrana liczba bezpłatnych SMS i MMS do krajowych operatorów, którą użytkownik może wysłać w ramach pakietów NaszeSMSyMMSy2000” lub „NaszeSMSyMMSy100”

Jakie są korzyści z aktywacji pakietu?

SMS i MMS zawarte w pakiecie są możliwe do wykorzystania w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta. Po tym terminie przepadają, z zastrzeżeniem, że jeśli użytkownik zakupi kolejny pakiet posiadając na koncie niewykorzystane SMS i MMS, wówczas liczba zgromadzonych SMS i MMS sumuje się, a data ich ważności jest wydłużony o kolejne 30 dni

Jak aktywować pakiet?

Aby aktywować wybrany pakiet należy wpisać w telefonie odpowiedni kod aktywacyjny. Z konta pobrana zostanie opłata aktywacyjna a na numer telefonu zostanie wysłany SMS o aktywacji pakietu.

 

pakiet NaszeSMSyMMSyokres ważności pakietuopłata aktywacyjna (zł)kod aktywujący pakietkod sprawdzający ilość pozostałych jednostek transmisji danych na koncie
Pakiet NaszeSMSyMMSy200030 dni od daty aktywacji10 zł*121*11*08#
[zadzwoń]
*121#
[zadzwoń]
Pakiet NaszeSMSyMMSy10030 dni od daty aktywacji5 zł*121*11*09#
[zadzwoń]
*121#
[zadzwoń]

REGULAMIN

Źródło: W naszej Rodzinie

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Marcin/#>XOnly Samsung Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Only Samsung
Gość
Only Samsung

Nie wspieram klechy Rydzyka i tej moherowej sieci

Marcin
Gość
Marcin

Powiedział co wiedział i nic to nie wniosło. A co do meritum zgadzam się z /#>X, powinno się to nazywać pakiet SMS i MMS – bez określenia “bezpłatnych”.

/#>X
Użytkownik
/#>X

SMSy nie są bezpłatne. Płacimy za pakiet, w którym znajduje się określona ilość SMSów.

Wiem, że operatorzy czasami stosują taką “nowomowę”, ale zazwyczaj w kontekście usług nielimitowanych, gdzie za jakąs opłatę miesięczną mamy nieograniczoną ilość jednostek taryfikacyjnych.
Dlatego, w usłudze Twoje numery w Orange, można moim zdaniem mówić o bezpłatnych minutach po wykupieniu usługi za 3 zł, a w wypadku tych pakietów już niekoniecznie.
I moje podejście jest raczej dość liberalne, gdyż bezpłatny, oznacza bez opłat. Bezpłatne są zatem minuty w ramach Stanu Darmowego w Play, czy transfer danych po doładowaniu w różnych taryfach (np. w orange, czy play).