W naszej Rodzinie – pakiety bezpłatnych SMS i MMS

logo_w_rodzinieSieć komórkowa W naszej Rodzinie przygotowała ofertę, w ramach której użytkownicy operatora mogą skorzystać z nowych pakietów, w których otrzymują bezpłatne SMS-y i MMS-y.

Co to jest Pakiet NaszeSMSyMMSy ?

Jest to wybrana liczba bezpłatnych SMS i MMS do krajowych operatorów, którą użytkownik może wysłać w ramach pakietów NaszeSMSyMMSy2000” lub „NaszeSMSyMMSy100”

Jakie są korzyści z aktywacji pakietu?

SMS i MMS zawarte w pakiecie są możliwe do wykorzystania w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta. Po tym terminie przepadają, z zastrzeżeniem, że jeśli użytkownik zakupi kolejny pakiet posiadając na koncie niewykorzystane SMS i MMS, wówczas liczba zgromadzonych SMS i MMS sumuje się, a data ich ważności jest wydłużony o kolejne 30 dni

Jak aktywować pakiet?

Aby aktywować wybrany pakiet należy wpisać w telefonie odpowiedni kod aktywacyjny. Z konta pobrana zostanie opłata aktywacyjna a na numer telefonu zostanie wysłany SMS o aktywacji pakietu.

 

pakiet NaszeSMSyMMSy okres ważności pakietu opłata aktywacyjna (zł) kod aktywujący pakiet kod sprawdzający ilość pozostałych jednostek transmisji danych na koncie
Pakiet NaszeSMSyMMSy2000 30 dni od daty aktywacji 10 zł *121*11*08#
[zadzwoń]
*121#
[zadzwoń]
Pakiet NaszeSMSyMMSy100 30 dni od daty aktywacji 5 zł *121*11*09#
[zadzwoń]
*121#
[zadzwoń]

REGULAMIN

Źródło: W naszej Rodzinie

3 komentarzy do “W naszej Rodzinie – pakiety bezpłatnych SMS i MMS

 • 27 marca 2015 at 11:27
  Permalink

  Nie wspieram klechy Rydzyka i tej moherowej sieci

  Odpowiedź
  • 29 marca 2015 at 12:08
   Permalink

   Powiedział co wiedział i nic to nie wniosło. A co do meritum zgadzam się z /#>X, powinno się to nazywać pakiet SMS i MMS – bez określenia “bezpłatnych”.

   Odpowiedź
 • /#>X
  28 marca 2015 at 11:42
  Permalink

  SMSy nie są bezpłatne. Płacimy za pakiet, w którym znajduje się określona ilość SMSów.

  Wiem, że operatorzy czasami stosują taką “nowomowę”, ale zazwyczaj w kontekście usług nielimitowanych, gdzie za jakąs opłatę miesięczną mamy nieograniczoną ilość jednostek taryfikacyjnych.
  Dlatego, w usłudze Twoje numery w Orange, można moim zdaniem mówić o bezpłatnych minutach po wykupieniu usługi za 3 zł, a w wypadku tych pakietów już niekoniecznie.
  I moje podejście jest raczej dość liberalne, gdyż bezpłatny, oznacza bez opłat. Bezpłatne są zatem minuty w ramach Stanu Darmowego w Play, czy transfer danych po doładowaniu w różnych taryfach (np. w orange, czy play).

  Odpowiedź

Dodaj komentarz