w naszej Rodzinie – zmiana platformy telekomunikacyjnej

logo_w_rodzinieWirtualny operator telefonii komórkowej w naszej Rodzinie poinformował na swojej stronie internetowej, że w dniach 26 – 31 maja 2014 telefonia przechodzi na nową platformę telekomunikacyjną.

Zmiana platformy umożliwi operatorowi uruchomienie w przyszłości usługi internetowej w roamingu, a także uprości sposób realizacji połączenia w roamingu.

Do tej pory przy realizacji połączenia należało numer telefonu poprzedzić specjalnym prefiksem *111*48NR_TEL#. Od tej pory prefiksu nie trzeba będzie wprowadzać, co zapewne ułatwi sposób połączenia.

Operator dodaje jednocześnie, że przeniesienie numeru na nowa platformę może skutkować chwilową przerwą w działaniu telefonu(…).

W naszej Rodzinie to marka telekomunikacyjna powiązana z Ojcem Tadeuszem Rydzykiem , właścicielem m. in. Radia Maryja i TV TRWAM. Właścicielem marki są Polskie Sieci Cyfrowe Sp. z o.o. Operator oprócz prostej i taniej oferty krajowej oferuje również bezpłatne połączenia ze studiem Radia Maryja i TV TRWAM. Na stronie internetowej operatora można kupić również proste aparaty telefoniczne dedykowane głównie osobom starszym. Produkty operatora (startery) można nabyć m. in. na stronie internetowej oraz w wybranych punktach dystrybucji.

Źródło: w naszej Rodzinie, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x