W NJU Mobile z rachunkiem nielimitowane LTE

NJU Mobile przygotowało dla swoich abonentów (czyli dla osób korzystających z oferty nju z rachunkiem) specjalną promocję, w ramach której mogą oni korzystać z nielimitowanego internetu LTE. Promocja obowiązuje od 21 października 2014 roku do końca marca 2015 roku.

 


 

Promocja skierowana jest do klientów korzystających z dostępu do Internetu w ofercie nju z rachunkiem w planie taryfowym nju buzz lub nju tymczasowy. Prędkość transmisji danych odbywającej się w technologii 4G LTE po wyczerpaniu limitu danych określonych w warunkach oferty, z której abonent korzysta, pozostaje bez ograniczenia (nielimitowane LTE). W przypadku, w którym abonent aktywował dodatkowe promocje lub usługi dostępne w ofercie, nielimitowane LTE będzie dostępne po wykorzystaniu pakietów danych dostępnych w ramach tych promocji lub usług.
Przypominamy, że aby móc korzystać z nielimitowanego internetu LTE musimy:
  • znajdować się w zasięgu sieci 4G LTE sieci Orange
  • posiadać urządzenie, które obsługuje standard przesyłu danych LTE
  • być zalogowanym do sieci 4G LTE
Źródło: NJU Mobile, wł
Fot: NJU Mobile
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jagarf Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
garf
Gość
garf

Czy należy rozumieć, że 19 PLN zostanie naliczone przy próbie pobrania np: 100GB (w technologii LTE) czy tylko 9 PLN jako podstawę i to można tradycyjnie wykorzystać na rozmowy/sms ?

Ja
Gość
Ja

Dobre pytanie. Jednak myślę, że właśnie transfer normalnie ucieka od początku, tylko potem jak już pakiet się wyczerpie będąc w LTE nie obniży się nam prędkość.