W NJU Mobile z rachunkiem nielimitowane LTE

NJU Mobile przygotowało dla swoich abonentów (czyli dla osób korzystających z oferty nju z rachunkiem) specjalną promocję, w ramach której mogą oni korzystać z nielimitowanego internetu LTE. Promocja obowiązuje od 21 października 2014 roku do końca marca 2015 roku.

 


 

Promocja skierowana jest do klientów korzystających z dostępu do Internetu w ofercie nju z rachunkiem w planie taryfowym nju buzz lub nju tymczasowy. Prędkość transmisji danych odbywającej się w technologii 4G LTE po wyczerpaniu limitu danych określonych w warunkach oferty, z której abonent korzysta, pozostaje bez ograniczenia (nielimitowane LTE). W przypadku, w którym abonent aktywował dodatkowe promocje lub usługi dostępne w ofercie, nielimitowane LTE będzie dostępne po wykorzystaniu pakietów danych dostępnych w ramach tych promocji lub usług.
Przypominamy, że aby móc korzystać z nielimitowanego internetu LTE musimy:
 • znajdować się w zasięgu sieci 4G LTE sieci Orange
 • posiadać urządzenie, które obsługuje standard przesyłu danych LTE
 • być zalogowanym do sieci 4G LTE
Źródło: NJU Mobile, wł
Fot: NJU Mobile

2 komentarzy do “W NJU Mobile z rachunkiem nielimitowane LTE

 • 22 października 2014 at 14:30
  Permalink

  Czy należy rozumieć, że 19 PLN zostanie naliczone przy próbie pobrania np: 100GB (w technologii LTE) czy tylko 9 PLN jako podstawę i to można tradycyjnie wykorzystać na rozmowy/sms ?

  Odpowiedź
 • 22 października 2014 at 17:49
  Permalink

  Dobre pytanie. Jednak myślę, że właśnie transfer normalnie ucieka od początku, tylko potem jak już pakiet się wyczerpie będąc w LTE nie obniży się nam prędkość.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz