W Plusie za doładowanie… bransoletka

Różne już widziałem gadżety do doładowania konta. Niektóre były naprawdę ciekawe, inne oryginalne, jeszcze inne zabawne. Tak jest chyba i tym razem. Za doładowanie konta w Plusie można otrzymać… bransoletkę. Na bransoletach niestety się nie znam, więc nie wypowiem się na temat atrakcyjności tego gadżetu. Jak ją zdobyć?

Aby zgarnąć bransoletkę firmy YES należy w czasie trwania promocji wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 80777 o treści BRANSOLETKA i następnie za pomocą kanału internetowego doładować swoje konto za minimum 50 zł. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci ofert na kartę, jak i MIX.

Promocja, w ramach której można zgarnąć bransoletkę trwa od 7 marca do 30 kwietnia b.r.

Zasady promocji są proste, jednak podsumuję je w poszczególnych krokach:

  • należy wysłać na nr 80777 darmową wiadomość tekstową SMS o treści BRANSOLETKA,
  • poczekać na wiadomość potwierdzającą aktywację promocji,
  • zasilić swoje konto kwotą co najmniej 50 zł za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego,
  • w ciągu 72 godzin w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny uprawniający do odebrania bransoletki firmy YES.

Aby odebrać prezent należy wejść na specjalnie zadedykowaną promocji stronę www.bransoletkazadoladowanie.pl i dokonać wyboru bransoletki spośród dostępnych, a następnie w formularzu zamówienia wpisać otrzymany kod promocyjny oraz dane osobowe. Wysyłka bransoletki  nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zamówienia a uczestnik promocji nie ponosi kosztów przesyłki prezentu.

Oczywiście operator zastrzegł, że promocja może zakończyć się wcześniej. Tak może być w przypadku wyczerpania zapasów gadżetu.

Na koniec przypomnę jeszcze bardzo ważną rzecz – w promocji biorą udział wyłącznie doładowania zrealizowane drogą elektroniczną, czyli oficjalna strona operatora, Facebook, bankowość elektroniczna, aplikacje mobilne. Niestety w promocji nie wezmą doładowania zakupione w formie kart-zdrapek lub wydruków z terminali płatniczych.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Plus

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x