W T-Mobile Na Kartę oraz Mix nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne

Już od 29 lutego 2016 roku Klienci T-Mobile na kartę oraz Mix będą mogli skorzystać z rozmów bez limitu za 25 zł na 30 dni lub za 8 zł na 7 dni.

Od najbliższego poniedziałku 29 lutego w T-Mobile będzie można rozmawiać bez limitów w ofercie na kartę oraz Mix. Klienci T-Mobile na kartę korzystający z taryf Frii oraz Klienci T-Mobile Mix korzystający z taryfy Frii Mix mają do wyboru pakiety nielimitowanych rozmów do wszystkich na 30 dni za 25 zł lub na 7 dni za 8 zł. Nielimitowane połączenia na krajowe numery sieci komórkowych oraz stacjonarne można aktywować wpisując w telefonie krótki kod USSD *140*270# (dla usługi na 30 dni) lub *140*271# (dla usługi na 7 dni). Aktywację można zlecić również w serwisach samoobsługowych T-Mobile (na stronie www.t-mobile.pl oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”). Pakiety odnawiają się cyklicznie.

Usługa nielimitowane rozmowy do wszystkich dostępna będzie dla wszystkich Klientów T-Mobile na kartę oraz Mix od 29 lutego. Regulaminy promocji oraz informacje na temat oferty będzie można znaleźć na stronie www.t-mobile.pl.

Źródło/Fot: T-Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x