W T-Mobile prezenty od wielkanocnego zająca za zakup smartfonu z rodziny Sony Xperia

Sieć komórkowa T-Mobile rozdaje prezenty z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Z okazji specjalnie przygotowanej z tej okazji promocji klienci, którzy kupią w T-Mobile smartfon z rodziny Sony Xperia, otrzymają w prezencie nawet 200 zł.

Magentowy zając do klientów T‑Mobile przychodzi w tym roku wcześniej, bo już dziś, 22 marca. Od tego dnia każdy fan marki Sony, który w sklepie internetowym T‑Mobile zakupi smartfon Sony Xperia XA2 lub XZ1, mogą otrzymać 200 zł zwrotu. Za modele L1, XA1 i pozostałe do ich kieszeni wpłynie 100 zł.

Smartfony z linii Sony Xperia odznaczają się wyjątkowo estetycznym i nowoczesnym designem oraz wyjątkową jakością wykonania. Bogate funkcje multimedialne zamienią telefon w centrum rozrywki mobilnej, a skrywane pod obudową podzespoły zapewnią płynność i wygodę korzystania z urządzenia na co dzień. A co najlepsze, każdy z modeli objętych promocją T‑Mobile można mieć od 49 zł na start w każdej ofercie rynku prywatnego i biznesowego.

Jak odebrać 200 zł za zakup nowej Xperii? Wystarczy podczas zakupu urządzenia na stronie www.t-mobile.com nie zapomnieć o wypełnieniu pola „adres e-mail”, zacząć używać telefonu, a potem dokonać rejestracji urządzenia poprzez link, który zostanie wysłany na wskazany w zamówieniu adres e-mail. Kwotę 200 zł Operator zwróci w ciągu 3 dni od rejestracji na wskazany numer konta. I już! Żeby wszystkie przygotowania do Świąt były tak proste jak ta promocja…

Promocja jest dostępna dla klientów indywidualnych (nowych, przenoszących numer i obecnych) i trwa do 3 kwietnia. Więcej informacji znajduje się na stronie www.t-mobile.pl.

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
kubson!
kubson!
2 lat temu

to hojnny ten zajonczek od nich

1
0
Skomentujx
()
x