Wakacje Na Lajcie w lajt mobile – no-limit + 20 GB internetu za 36,99 zł

Rusza nowa (wakacyjna) promocja lajt mobile Wakacje Na Lajcie, w ramach której użytkownik za abonament w wysokości 36,99 zł miesięcznie otrzyma nielimitowane rozmowy (komórkowe), SMS-y, MMS-y oraz aż 20 GB mobilnego internetu przez cały czas trwania umowy.

Wszystko dzięki promocji wakacyjnej, która podwaja standardową ilość danych w abonamencie za 36,99 zł miesięcznie. Dzięki temu użytkownik otrzymuje nie 10 GB, a aż 20 GB mobilnego internetu. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2016 roku i dotyczy tylko nowych użytkowników lajt mobile. Oferta dotyczy jednocześnie zarówno nowych aktywacji (numerów) jak i tych przenoszonych z innych sieci.

Reasumując, za 36,99 zł miesięcznie użytkownik otrzyma:

  • nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe
  • nielimitowane krajowe SMS-y i MMS-y na komórki
  • 20 GB internetu

W pakiecie nie znajdują się nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne, te można dokupić za 10 zł miesięcznie lub za każdą minutę płacić 17 groszy.

Co warte podkreślenia po aktywacji promocja trwa przez cały okres umowy, przy czym użytkownik może wybrać jeden z trzech okresów długości umowy: 12 miesięcy, 24 miesiące i – co najistotniejsze – bezterminową.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o