Wakacyjne niespodzianki od Play – darmowy internet i Tidal za darmo

Sieć komórkowa Play zaprezentowała dzisiaj swoim klientom trzy wakacyjne niespodzianki. Są to darmowe pakiety internetowe oraz Tidal za darmo. Uwagę zwraca darmowy pakiet “nielimitowanego” internetu mobilnego, w których w ramach FUP użytkownik ma nałożony limit danych – 30 GB, po przekroczeniu którego prędkość zostanie ograniczona do 1 Mb/s (pobieranie).

Pierwszą niespodzianką jest możliwość aktywacji darmowego pakietu internetowego o wielkości 3 GB w ofertach na kartę. Pakiet można włączyć co miesiąc w czasie trwania promocji (do końca września b.r.), więc trzykrotnie. Można zatem otrzymać całkowicie za darmo łącznie 9 GB mobilnego internetu (3 GB co miesiąc). Tę promocję można aktywować krótkim kodem USSD *111*870*1#. Z oferty tej mogą również skorzystać posiadacze RBM Energy na Kartę.

Drugą niespodzianką jest możliwość aktywacji promocji Tydzień bez limitu, która może okazać się w sam raz na wakacyjny urlopowy wyjazd. Ta oferta obowiązuje w ofertach Play Internet na Kartę. Co prawda “bez limitu” oznacza w praktyce limit – w ramach FUP jest to 30 GB – jednak jak na termin 7 dni jest to naprawdę bardzo dużo. Ponadto po wykorzystaniu limitu 30 GB w ramach FUP prędkość internetu zostanie jedynie ograniczona do 1 Mb/s w przypadku pobierania oraz 384 kb/s w przypadku wysyłania, zaś dalsze korzystanie wciąż pozostaje darmowe. Tę opcję można aktywować za pomocą krótkiego kodu USSD *111*869*1#.

Trzecią niespodzianką jest Tidal za darmo w ofercie Pre-Paid. Darmowym Tidalem użytkownicy Play będą mogli cieszyć się aż do końca roku. Promocję można aktywować tylko na systemie Android, jednak operator podaje sposób, jak skorzystać z oferty również na innych systemach:

Aktywacja na Androidzie, a jak słuchać na iPhone’ach? Musicie chwilowo przełożyć kartę do smartfona z Androidem i tam kliknąć wypróbuj w appce Tidala. Otrzymacie SMSa z loginem i hasłem do serwisu, dzięki których będziecie mogli korzystać z aplikacji wszędzie: na Androidach, iPhone’ach, na Windowsie- na Makach, na dużym ekranie czy projektorze (z użyciem Chromecasta), przez odtwarzacz na stronie WWW

– informuje na swoim blogu operator.

Darmowy Tidal mogą mieć wszyscy posiadacze Play na Kartę, Play Internet na Kartę oraz Play MIX.

Darmowy internet mobilny – czyli dwie pierwsze niespodzianki – nie będzie obowiązywał w roamingu międzynarodowym na terenie UE.

Więcej informacji o wakacyjnych nowościach w Play można znaleźć na stronie internetowej operatora.

Źródło/Fot: Play / Print Screen

5 komentarzy do “Wakacyjne niespodzianki od Play – darmowy internet i Tidal za darmo

 • 1 lipca 2017 at 00:12
  Permalink

  Pakiet 3GB aktywuje się chyba raz, potem odnowi się automatycznie. Dobry bonus do taryfy #odnowa. 🙂

  Odpowiedź
 • 7 lipca 2017 at 02:58
  Permalink

  Darmowy powinien być darmowy tak jak w Areo 2. Co prawda może nie jest taki super szyki ale jest, jako jedyny w Polsce.

  Odpowiedź
  • 7 lipca 2017 at 20:41
   Permalink

   Darmowy to powinien być w ogóle dla wszystkich, ale nasz rząd coś się nie kwapi. Póki co chwalmy aero, bo ratuje skórę nie raz

   Odpowiedź
   • 7 lipca 2017 at 20:57
    Permalink

    powinien być jak powietrze. Dziwne że tylko jedna firma w Polsce udostępnia taką opcję.

    Odpowiedź
    • 11 lipca 2017 at 19:24
     Permalink

     No słabe to trochę. Ale tym bardizej trzeba wspierać aero, żeby nie zrezygnoali z tego. Ja mam dlatego u nich płatny pakiet (w spoko cenie w sumie i z prędkością LTE)

     Odpowiedź

Dodaj komentarz