Wakacyjne niespodzianki od Play – darmowy internet i Tidal za darmo

Sieć komórkowa Play zaprezentowała dzisiaj swoim klientom trzy wakacyjne niespodzianki. Są to darmowe pakiety internetowe oraz Tidal za darmo. Uwagę zwraca darmowy pakiet “nielimitowanego” internetu mobilnego, w których w ramach FUP użytkownik ma nałożony limit danych – 30 GB, po przekroczeniu którego prędkość zostanie ograniczona do 1 Mb/s (pobieranie).

Pierwszą niespodzianką jest możliwość aktywacji darmowego pakietu internetowego o wielkości 3 GB w ofertach na kartę. Pakiet można włączyć co miesiąc w czasie trwania promocji (do końca września b.r.), więc trzykrotnie. Można zatem otrzymać całkowicie za darmo łącznie 9 GB mobilnego internetu (3 GB co miesiąc). Tę promocję można aktywować krótkim kodem USSD *111*870*1#. Z oferty tej mogą również skorzystać posiadacze RBM Energy na Kartę.

Drugą niespodzianką jest możliwość aktywacji promocji Tydzień bez limitu, która może okazać się w sam raz na wakacyjny urlopowy wyjazd. Ta oferta obowiązuje w ofertach Play Internet na Kartę. Co prawda “bez limitu” oznacza w praktyce limit – w ramach FUP jest to 30 GB – jednak jak na termin 7 dni jest to naprawdę bardzo dużo. Ponadto po wykorzystaniu limitu 30 GB w ramach FUP prędkość internetu zostanie jedynie ograniczona do 1 Mb/s w przypadku pobierania oraz 384 kb/s w przypadku wysyłania, zaś dalsze korzystanie wciąż pozostaje darmowe. Tę opcję można aktywować za pomocą krótkiego kodu USSD *111*869*1#.

Trzecią niespodzianką jest Tidal za darmo w ofercie Pre-Paid. Darmowym Tidalem użytkownicy Play będą mogli cieszyć się aż do końca roku. Promocję można aktywować tylko na systemie Android, jednak operator podaje sposób, jak skorzystać z oferty również na innych systemach:

Aktywacja na Androidzie, a jak słuchać na iPhone’ach? Musicie chwilowo przełożyć kartę do smartfona z Androidem i tam kliknąć wypróbuj w appce Tidala. Otrzymacie SMSa z loginem i hasłem do serwisu, dzięki których będziecie mogli korzystać z aplikacji wszędzie: na Androidach, iPhone’ach, na Windowsie- na Makach, na dużym ekranie czy projektorze (z użyciem Chromecasta), przez odtwarzacz na stronie WWW

– informuje na swoim blogu operator.

Darmowy Tidal mogą mieć wszyscy posiadacze Play na Kartę, Play Internet na Kartę oraz Play MIX.

Darmowy internet mobilny – czyli dwie pierwsze niespodzianki – nie będzie obowiązywał w roamingu międzynarodowym na terenie UE.

Więcej informacji o wakacyjnych nowościach w Play można znaleźć na stronie internetowej operatora.

Źródło/Fot: Play / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ozorlirczakoOktawians Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

Pakiet 3GB aktywuje się chyba raz, potem odnowi się automatycznie. Dobry bonus do taryfy #odnowa. 🙂

Oktawian
Gość
Oktawian

Darmowy powinien być darmowy tak jak w Areo 2. Co prawda może nie jest taki super szyki ale jest, jako jedyny w Polsce.

czako
Gość
czako

Darmowy to powinien być w ogóle dla wszystkich, ale nasz rząd coś się nie kwapi. Póki co chwalmy aero, bo ratuje skórę nie raz

lir
Gość
lir

powinien być jak powietrze. Dziwne że tylko jedna firma w Polsce udostępnia taką opcję.

ozor
Gość
ozor

No słabe to trochę. Ale tym bardizej trzeba wspierać aero, żeby nie zrezygnoali z tego. Ja mam dlatego u nich płatny pakiet (w spoko cenie w sumie i z prędkością LTE)