Wakacyjne promocje od Play – m. in. pakiet 30 GB internetu za darmo

Sieć komórkowa Play zaprezentowała tegoroczne wakacyjne niespodzianki. Kluczową są darmowe pakiety internetowe, które łącznie zawierają aż 30 GB mobilnego internetu.

Okres wakacyjny to czas, który intensywnie wykorzystują operatorzy jako okazję do promocji. Ponieważ od dłuższego już czasu w zasadzie standardem są nielimitowane rozmowy i SMS-y, operatorzy skupiają się głównie na internecie mobilnym. Ten rzadko jest nielimitowany, a ponieważ pakiety są ograniczone, to dodatkowego internetu nigdy za wiele. Zapewne dlatego Play na tegoroczne przygotował promocję, w ramach której można aktywować w ofertach na kartę pakiety 3 razy po 10 GB mobilnego internetu, zupełnie za darmo.

Promocję wystarczy aktywować w aplikacji Play24. Aplikację można porać z Google Play (Android) oraz App Store (iOS). Wystarczy wybrać zakładkę „Pakiety i usługi”, następnie „Internet” i włączyć Internet na lato za darmo. Można też aktywować promocję kodem USSD *111*870*1#, ale wtedy użytkownik otrzyma co miesiąc tylko 5 GB internetu. 

Od dnia aktywacji do końca września dostaniecie co miesiąc 10 GB (maksymalnie 3 razy). Przy aktywacji i momencie przyznania kolejnych GB trzeba mieć ważne konto.

Pakiet Internet na lato będzie ważny do końca września (po tym czasie niewykorzystane dane zostaną anulowane) i dostępny jest w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę.

To nie wszystko. Teraz można również kupić starter Play i skorzystać z jeszcze jednej ciekawej oferty. Wystarczy kupić starter, zarejestrować go i aktywować, aby otrzymać bonusowe 100 zł na start. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy kupić starter, zarejestrować go, aktywować i wpisać króßki kod USSD *111*948*1#. Promocyjne 100 zł jest do wydania na rozmowy i SMS-y, wpadnie na konto w ciągu 24 godzin. Ten pakiet także jest ważny do końca września.

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o