Wakacyjny pakiet internetowy 6 GB za 6 zł od Orange – ostatni dzień na aktywację

beach-84655_640Wakacje kończą się nieubłaganie, więc to ostatnia chwila, aby zdążyć na wakacyjne promocje przygotowane przez operatorów GSM.

Dzisiaj mamy ostatnią szansę załapania się na promocję przygotowaną przez sieć Orange, w ramach której aktywować można tzw. Wakacyjny pakiet internetowy, dzięki czemu otrzymać można aż 6 GB internetu za jedyne 6 zł. Wakacyjny pakiet internetowy od Orange jest bardzo korzystna ofertą dla osób szukających bardzo taniego internetu mobilnego bez zobowiązań, gdyż 1 GB danych kosztuje tylko 1 zł, przy czym nie musimy podpisywać żadnej umowy, wystarczy zakup startera Orange. Próżno szukać tak niskiej ceny u innych operatorów wśród ofert na kartę. Oferta jest atrakcyjna również dlatego, że pakiet jest ważny aż 60 dni od dnia aktywacji i można mieć aktywną dowolną ilość pakietów w tym samym czasie (ilość danych sumuje się). Niestety, aktywacja możliwa jest tylko do dzisiaj, tj. 31 sierpnia b.r. Nie mniej każdy aktywowany dzisiaj pakiet ważny będzie 60 dni, czyli praktycznie niemal do końca października.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty?

Wszyscy obecni użytkownicy oferty Orange na kartę mogą bez dodatkowych wymogów aktywować pakiet. Wystarczy korzystać z taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Jeśli mamy inną taryfę, konieczna jest jej zmiana (jeśli zmienialiśmy już w przeszłości taryfę, zmiana może być płatna). Taryfę można sprawdzić kodem *124*#. Trzeba mieć również minimum 6 zł na koncie.

Jeśli obecnie nie jesteśmy klientami Orange na kartę, konieczny jest zakup startera. Zakupić można dowolny starter, jednak przed aktywacją pakietu konieczne jest sprawdzenie, jaka taryfa jest włączona po aktywacji startera (kod *124*#). Jeśli obecna taryfa uniemożliwia aktywacje pakietu (np. SMART), należy zmienić taryfę (pierwsza zmiana jest bezpłatna). Proponuję zmienić taryfę na taką, która umożliwi nam aktywację pakietu bezpłatnie za pomocą krótkiego kodu USSD (Orange One, Orange POP lub Nowe Orange Go), zwłaszcza, jeśli starter będzie nam służył wyłącznie do korzystania z niniejszej oferty.

Jak można aktywować pakiet?

  1. Wysyłając SMS o treści INTERNET na numer 570 (opłata zgodna z cennikiem posiadanej taryfy)
  2. Używając krótkiego kodu USSD *110*67# (można z niego skorzystać w taryfach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go)
  3. Logując się na swoje konto w Orange on-line

W jaki sposób sprawdzić stan pakietu?

  1. Wysyłając SMS o treści ILE na numer 570 (opłata zgodna z cennikiem posiadanej taryfy)
  2. Używając krótkiego kodu USSD *110*65*1# (można z niego skorzystać w taryfach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go)
  3. Logując się na swoje konto w Orange on-line

Z pakietu mogą skorzystać również abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach.

Przypominamy, że aby móc korzystać z internetu mobilnego, niezbędne jest urządzenie. Jeśli ma być to komputer (laptop), konieczny jest modem do mobilnego internetu lub telefon, który może posłużyć jako modem.

Więcej o ofercie można przeczytać tutaj.

Źródło: Orange, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
mvno-gsm.plEldoArturJacek (redakcja)onn Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Ja
Gość
Ja

Kupiłem wczoraj starter za 5 zł, doładowałem za 50 zł i aktywowałem 9 pakietów 🙂 Mam więc 54 GB internetu do końca października za w sumie grosze. Promocja wyczesana, szkoda, że tak krótka 🙁

Kamil
Gość
Kamil

Virgin Mobile daje teraz 1,5GB w taryfie za 29zł i 3GB w taryfie dla przenoszących numer za 49zł! Dalej Panie Jacku, możecie być pierwsi, którzy o tym napiszą! 😉

Jacek (redakcja)
Gość

Witam:)

Po pierwsze – jestem Jacek a nie Pan Jacek 🙂

Po drugie – dzięki wielkie za informację!!! 🙂

onn
Gość
onn

do Kamil – to nie zmienia faktu – w nowej virgin mobile nadal DROGO!

Jacek (redakcja)
Gość

Jak już kiedyś wspomniałem pakiet za 29 zł faktycznie się nie wyróżnia na tle konkurencji. Tu zwłaszcza Mobile Vikings wychodzi taniej.

Natomiast co do pakietu #DLA_MNIE_SUPER dla osób, które przeniosły numer mam nieco odmienne zdanie. 49 zł miesięcznie za NO-LIMIT w ofercie na kartę to nie jest dużo. Zwłaszcza teraz, kiedy dostaniemy 3 GB internetu LTE. W NJU Mobile za to samo zapłacimy 57 zł, choć zgadzam się, że w przypadku NJU Mobile jest to opłata maksymalna 🙂

Artur
Gość
Artur

Dlatego zostane przy MV.
Dodam, ze za polecenia otrzymalem na okres jednego roku – nielimitowane polaczenia do play, mv, virgin.

Eldo
Gość
Eldo

UWAGA !!!
Istnieje możliwość przedłużenia terminu ważności pakietu wakacyjnego, szczegóły w “google”.