Wakacyjny pakiet internetowy od Orange – 6 GB za 6 zł

małpkaDzisiaj zrobimy mały wyjątek od reguły i wspomnimy o ofercie operatora, który nie jest MVNO. Moim zdaniem oferta ta jest godna uwagi, zwłaszcza w okresie wakacji. Sezon wakacyjny w pełni, więc teraz czas urlopów i wyjazdów wakacyjnych. Sporo osób chce na wakacjach mieć dostęp do internetu i poszukuje w tym czasie najlepszej oferty, dzięki której jak najmniejszym kosztem będzie można korzystać swobodnie z internetu i najlepiej, aby internet ten działał wszędzie. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem (zwłaszcza dla osób na co dzień korzystających z internetu stacjonarnego) wydają się oferty na kartę – proste i niezobowiązujące, z których w każdej chwili można zrezygnować.

Dlatego też przedstawiamy ofertę, którą już drugi rok z rzędu na czas wakacji przygotowała sieć Orange. Od 8 lipca do końca sierpnia b.r. użytkownicy Orange mogą aktywować atrakcyjny pakiet internetowy o wielkości 6 GB za jedyne 6 zł. Pakiet też ważny jest 60 dni, a ponadto w jednym czasie można aktywować dowolną ilość pakietów. Oferta pozbawiona jest haczyków. Użytkownik płaci 6 zł za pakiet i otrzymuje aż 6 GB transferu danych.

W jaki sposób można aktywować ofertę?

  1. Wysyłając SMS o treści INTERNET na numer 570 (opłata zgodna z cennikiem posiadanej taryfy)
  2. Używając krótkiego kodu USSD *110*67# (można z niego skorzystać w taryfach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go)
  3. Logując się na swoje konto w Orange on-line

Jak sprawdzić, ile zostało?

  1. Wysyłając SMS o treści ILE na numer 570 (opłata zgodna z cennikiem posiadanej taryfy)
  2. Używając krótkiego kodu USSD *110*65*1# (można z niego skorzystać w taryfach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go)
  3. Logując się na swoje konto w Orange on-line

Rozwiązanie to ma w zasadzie same zalety:

  • brak konieczności podpisywania umowy
  • niska cena i duża ilość danych (do normalnego i dość swobodnego użytkowania wystarczy wydatek rzędu 6 zł)
  • duży zasięg Orange, również 3G (sieć od dłuższego czasu jest modernizowana i systematycznie zwiększa swój zasięg, zwłaszcza 3G)

Z pakietu można korzystać w taryfach na kartę Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Mogą z niego skorzystać również abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach.

Przypominamy, że aby móc korzystać z internetu mobilnego, niezbędne jest urządzenie. Jeśli ma być to komputer (laptop), konieczny jest modem do mobilnego internetu lub telefon, który może posłużyć jako modem.

Regulamin oferty

Źródło: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o