Wakacyjny prezent od lajt mobile – okulary przeciwsłoneczne za doładowanie

Sieć komórkowa przygotowała wakacyjną niespodziankę dla swoich klientów korzystających z oferty na kartę (Pre-Paid). W dniach 20-22.07.2018 roku do wszystkich doładowań za minimum 25 zł zrealizowanych przez stronę operatora dorzucane są lajtowe okulary przeciwsłoneczne gratis.

Okulary może otrzymać każdy,który w czasie trwania promocji, tj. w dniach 20-22 lipca b.r. doładuje swoje konto lajt mobile kwotą minimum 25 zł za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej operatora. Jak zawsze przypominamy, że premiowane są wyłącznie doładowania zrealizowane w ten sposób. Konto lajt mobile można zasilać również doładowaniami Plusa, ale te nie będą uprawione do udziału w promocji.

Lajt mobile przypomina również, że co miesiąc można otrzymywać darmowe doładowania do 20 zł – wystarczy pobrać autorką grę operatora Inoichi Runner na platformę Android z oficjalnego sklepu Google Play (link >>), zbierać monety i wymieniać je na bezpłatne doładowania, które potem można wymienić na pakiet #na_kartę z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem aż 10 GB LTE za 19,99 zł.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o