Walentynkowa promocja Virgin Mobile

Logo Virgin MobileSieć Virgin Mobile przygotowała z okazji Walentynek dwie niespodzianki, zarówno dla dotychczasowych, jak i przyszłych klientów.

Pierwsza z niespodzianek to 1000 darmowych starterów, które można zamówić wchodząc na stronę internetową operatora. Na wszystkich starterach stan konta wynosi 8zł. Po zamówieniu starter zostanie wysłany bezpłatnie pocztą. Jedna osoba lub firma może zamówić tylko jeden starter. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Druga z niespodzianek, to promocja zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów. W ramach promocji użytkownik otrzymuje 2014 bezpłatnych minut do wykorzystania w sieci Virgin Mobile oraz Play. Aby włączyć pakiet minut należy wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 4677 o treści “2014”. Pakiet można aktywować od dziś do 31 marca 2014 roku. Stan minut można sprawdzić wpisując na klawiaturze kod *106#. Minuty z pakietu są ważne do 30 czerwca 2014 roku.

Virgin na walentynkiPodsumowując, osoba chcąca przetestować usługi Virgin Mobile za darmo otrzymuje starter, na którym do wykorzystania jest 8 zł na dowolne usługi oraz – również za darmo – 2014 minut do wykorzystania w sieci Virgin Mobile oraz Play do 30 czerwca 2014 roku. Warto przypomnieć, że za każde doładowanie kwotą min. 10 zł użytkownik otrzymuje za darmo 100 MB transmisji danych.

Virgin Mobile to międzynarodowy i największy na świecie operator wirtualny, działający obecnie w dziewięciu krajach świata (Wielka Brytania, Australia, Kanada, Republika Południowej Afryki, Chile, Indie, Stany Zjednoczone, Francja, a od 16 sierpnia 2012 roku również w Polsce).

W Polsce Virgin Mobile korzysta z zasięgu sieci Play oraz z roamingu krajowego Orange, dzięki czemu użytkownik może korzystać z zasięgu tych dwóch sieci, które dają zasięg w całej Polsce.

Regulamin “1000 SIMów na Walentynki”

Regulamin “201 4 darmowych minut do Virgin Mobile i Play”

Źródło: Virgin Mobile, wł.

BanerPNG

 

 

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
1
0
Skomentujx
()
x