MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Aero2

Walentynkowa promocja w Aero2 – 4 pakiety w cenie 3

Sieć Aero2, oferująca usługę Bezpłatnego Dostępu do Internetu, przygotowała promocję z okazji Walentynek. Promocja ta znana jest już użytkownikom BDI. W jej ramach przy zakupie trzech takich samych płatnych pakietów  dodatkowych można otrzymać czwarty taki sam pakiet gratis. Promocja potrwa do 18 lutego.

Użytkownicy BDI Aero2 mogą korzystać z zupełnie darmowego i nielimitowanego internetu mobilnego przy jedynie dwóch ograniczeniach:

  • maksymalna prędkość pobierania to 512 kb/s
  • istnieje konieczność cogodzinnej autoryzacji za pomocą CAPTCHA

Wszyscy posiadacze kart BDI mogą jednak znieść te ograniczenia, kupując dodatkowe i płatne pakiety internetu. Do wyboru są trzy takie pakiety dodatkowe:

  • Pakiet Economy – 500 MB internetu za 2 zł na 30 dni
  • Pakiet Premium – 3 GB internetu za 5 zł na 30 dni
  • Pakiet First Class – 30 GB mobilnego internetu za 30 zł na 30 dni

Wykupienie któregokolwiek z pakietów dodatkowych powoduje, że nie mamy już ani cogodzinnej autoryzacji CAPTCHA, ani też limitu prędkości, co oznacza, że użytkownik może korzystać z maksymalnej dostępnej na danym obszarze prędkości, w tym również z technologii LTE.

I właśnie dla tych, którzy korzystają z pakietów dodatkowych operator przygotował specjalną promocję z okazji Walentynek. Każdy, kto w czasie jej trwania zakupi trzy takie same pakiety dodatkowe, czwarty otrzyma gratis. Oznacza to tyle, że np. kupując trzy pakiety o wielkości 30 GB za 30 zł, płacąc za nie 90 zł otrzymamy 30 GB w prezencie, co oznacza nic innego jak 120 GB mobilnego internetu za 90 zł.

Więcej o promocji Aero2 można przeczytać w poniższym regulaminie.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Aero2

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x