Walentynkowe promocje lajt mobile – tańszy lajtDUET oraz 15% gratis do doładowania

Sieć komórkowa lajt mobile przygotowała walentynkowe promocje. Pierwsza z nich to obniżka planu abonamentowego lajtDUET MEGA, druga to 15% gratis do każdego doładowania zrealizowanego przez oficjalną stronę internetową operatora.

Pierwszą z promocji jest obniżka ceny za plan abonamentowy lajtDUET MEGA. Cena została obniżona o 10 zł i wynosić będzie 59,99 zł miesięcznie za 2 karty SIM. Każda kolejna karta SIM to 29,99 zł miesięcznie. Ta promocja obowiązuje w dniach 14-16 lutego b.r.

Plan lajtDUET MEGA to:

  • nielimitowane połączenia na numery komórkowe oraz stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • pakiet internetowy 300 GB (dzienny 100 GB + nocny 200 GB) obowiązujący na każdej karcie SIM,
  • pakiet internetowy w roamingu na terenie UE 3,25 GB/SIM,
  • umowa bezterminowa,
  • opłata aktywacyjna: 29,00 zł za każdą z kart SIM

Pakiet dzienny 100 GB obowiązuje w godzinach od 8:00 rano do 1:00 w nocy, pakiet nocny 200 GB jest dostępny w godzinach od 1:00 w nocy do 8:00 rano. Pakiet 100/200 GB możliwy jest do wykorzystania w kraju. Limit w roamingu na terenie UE: 3,25 GB/SIM, zgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy. Cena 59,99 zł zawiera Bonus Krajowy.

Kolejną promocją jest bonus w postaci 15% wartości doładowania konta lajt mobile w ofertach na kartę. Promocja ta obowiązuje tylko dzisiaj, tj. 14 lutego. Do wszystkich doładowań z zakresu 10-500 zł zrealizowanych przez oficjalną stronę internetową lajt mobile użytkownik otrzyma automatycznie bonus w postaci 15% kwoty zasilenia. Bonus trafi na konto główne i dziękit emu będzie można go wykorzystać na dowolne usługi. Przypominamy, że bonus obowiązuje tylko w przypadku doładowań realizowanych przez oficjalną stronę internetową lajt mobile. Konto lajt mobile można również zasilać doładowaniami Plusa (wydruki z terminali, bankowość elektroniczna, itp.), ale te nie wezmą udziału w promocji.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Regulamin promocji na plan lajtDUET MEGA

Regulamin promocji doładowań

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x