Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji

Dr I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, wygłosi przemówienie otwierające targi CES® 2019. Prelekcja ta zostanie wygłoszona 7 stycznia o godzinie 18:30 w MGM Park Theater w Las Vegas. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie przedstawiciela firmy LG inaugurujące targi CES.

W swoim przemówieniu zatytułowanym AI for an Even Better Life (Jeszcze lepsza jakość życia dzięki sztucznej inteligencji) dr Park przedstawi nową wizję zmian codziennego życia konsumentów, wynikających z trzech kluczowych aspektów sztucznej inteligencji: dostosowywania się do potrzeb, łączności oraz otwartości. Prelegent opowie, w jaki sposób innowacyjne technologie oparte na sztucznej inteligencji wzbogacą doznania użytkowników, zarówno w domu, w podróży, jak i w biurze. Prezentując wizję wpływu sztucznej inteligencji na wszystkie dziedziny naszego życia, dr Park przedstawi też sposób, w jaki LG wytycza kierunki zachodzących zmian przekształcając się z producenta urządzeń, w firmę tworzącą innowacje zmieniające styl życia konsumentów.

Jako prezes i dyrektor ds. technologii, dr Park przewodzi wdrażaniu innowacji opartych na sztucznej inteligencji, tak aby stały się główną siłą napędową rozwoju firmy LG Electronics. Dr Park ma ponad 30-letnie doświadczenie prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w branży elektroniki użytkowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, informatycznej i robotyki. Ze względu na sukcesy w kierowaniu zespołami opracowującymi innowacje oparte na łączeniu tradycyjnych rozwiązań sprzętowych z szybko rozwijającym się oprogramowaniem, jest uznawany za jednego z czołowych dyrektorów ds. technologii na świecie.

– Przewiduje się, że targi CES 2019 będą przełomowym momentem w rozwoju sztucznej inteligencji oraz implementowaniu jej w produktach i usługach używanych na co dzień. Strategia firmy LG polega na przekraczaniu oczekiwań, tak aby na co dzień konsumenci odczuwali zalety rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, tworzonych z myślą o stylu życia. Właśnie taką koncepcję chcę podkreślić w mojej prelekcji na targach CES – powiedział DR PAR, Prezes oraz Dyrektor ds. Technologii firmy LG ELECTRONICS

– LG jest jednym ze światowych pionierów rewolucji spowodowanej upowszechnianiem się sztucznej inteligencji, która wpłynie na prawie wszystkie branże gospodarki, od technologicznej po opiekę zdrowotną, rolnictwo, transport i budownictwo. Z niecierpliwością czekamy na wystąpienie dr Parka na targach CES 2019, pierwsze w historii tej imprezy przemówienie inauguracyjne wygłoszone przez przedstawiciela firmy LG. Jesteśmy niezwykle ciekawi jego opinii na temat przyszłości sztucznej inteligencji, która zmienia nasze domy, firmy oraz wspólnoty – powiedział Gary ShapIiro, Prezes i Dyrektor Generalny Stowarzyszenia CTA (CONSUMER TECHNOLOGY ASSOCIATION)

W targach CES 2019 weźmie udział ponad 4500 wystawców, którzy w 20 kategoriach zaprezentują innowacyjne technologie wpływające na nasze życie codzienne, pracę i rozrywkę. Podczas wystawy będzie można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w różnorodnych dziedzinach, takich jak łączność 5G, sztuczna inteligencja, rzeczywistość rozszerzona i wirtualna, inteligentny dom, inteligentne miasta, sport, uczenie maszynowe.

Zaawansowane produkty i usługi LG będą prezentowane podczas targów CES 2019 w dniach 8-11 stycznia 2019 w strefie CES Tech East, w Las Vegas Convention Center (LVCC), Central Hall, stanowisko nr 11100.

Źródło/Fot: LG

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x