White Mobile – NO-LIMIT na komórki i stacjonarne (AKTUALIZACJA)

White Mobile – NO-LIMIT na komórki i stacjonarne (AKTUALIZACJA)

17 kwietnia 2014 13 przez mvno-gsm.pl

White Mobile oferta bez limituWirtualny operator telefonii komórkowej White Mobile prezentuje ofertę NO-LIMIT w abonamencie, w ramach której użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych, krajowych sieci stacjonarnych, oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Dodatkowo abonent może skorzystać z pakietu danych w wysokości 1 GB.

Abonent ma możliwość samodzielnego wyboru usług komórkowych dostępnych w abonamencie, z założeniem wybrania przynajmniej jednej usługi głosowej. W ramach dostępnych usług Abonent ma możliwość wyboru:

 • Bez limitu na stacjonarne – 10 zł
 • Bez limitu na komórkowe – 18 zł
 • SMSy/MMSy bez limitu – 9 zł
 • Transfer danych 1 GB – 15 zł

Opłaty standardowe bez wykupienia usług w abonamencie wyglądają następująco:

 • Połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 1 min/0,18 zł
 • SMS do wszystkich sieci – 1 SMS/0,09 zł
 • MMS do wszystkich sieci – 1 MMS/0,33 zł
 • Transfer danych – 50 kB/0,01 zł

Abonent może wybrać dowolną usługę głosową (bez limitu na stacjonarne lub bez limitu na komórkowe) i do tego albo dodać inną usługę w ramach abonamentu lub być naliczanym zgodnie z opłatami poza abonamentem. W praktyce oznacza to że Klient może sobie wybrać abonament za 10 zł/mc i w ramach tego dzwonić bez limitu do sieci stacjonarnych, a w przypadku wykonania połączenia do sieci komórkowych będzie taryfikowany stawką 18 gr/min, w przypadku wysłania SMSa 9 gr/min, MMS 33 gr/min, transferu danych za 50 kB/0,01 zł. Przy wybraniu opcji abonamentu obejmującej wszystkie usługi tj bez limitu na stacjonarne, bez limitu na komórkowe, SMSy/MMSy bez limitu plus 1 GB transferu danych Klient zapłaci 52 zł.

Wszystkie opłaty są stawkami brutto.

Czas trwania umowy: 12 miesięcy, 24 miesiące lub bezterminowa. Dodatkowo Studenci oraz inne grupy zawodowe wskazane w Ofercie mogą zawrzeć umowę bezterminową bez zaświadczeń o zatrudnieniu, wystarczy dokument potwierdzający ich status zawodowy, w przypadku studenta wystarczy skan legitymacji studenckiej.

Abonent ma możliwość dokupienia w ramach oferty telefonów:

 • Smartfon Manta MS4502 w opłacie jednorazowej 499 zł przy umowie bezterminowej lub w ratach przy umowie terminowej.
 • Smartfon Samsung Galaxy Pocket Plus S5301 w opłacie jednorazowej 250 zł przy umowie bezterminowej lub w ratach przy umowie terminowej.
 • Smartfon Samsung Galaxy Young GT-S6310 w opłacie jednorazowej 350 zł przy umowie bezterminowej lub w ratach przy umowie terminowej.

White Mobile całośćWhite Mobile to wirtualny operator telefonii komórkowej oferujący usługi na abonament (Post-Paid) oraz na kartę (Pre-Paid). Działa na nadajnikach sieci Plus. Użytkownicy oferty na kartę mogą korzystać z doładowań sieci Plus.

Regulamin oferty

—————————————————————————————————————————————————————————-

AKTUALIZACJA (16.05.2014 r.):

NOWY REGULAMIN OFERTY

Źródło: White Mobile, wł

Oceń, w skali od 1 do 5, ofertę NO-LIMIT White Mobile w abonamencie

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***