White Mobile – NO-LIMIT na komórki i stacjonarne (AKTUALIZACJA)

White Mobile oferta bez limituWirtualny operator telefonii komórkowej White Mobile prezentuje ofertę NO-LIMIT w abonamencie, w ramach której użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych, krajowych sieci stacjonarnych, oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Dodatkowo abonent może skorzystać z pakietu danych w wysokości 1 GB.

Abonent ma możliwość samodzielnego wyboru usług komórkowych dostępnych w abonamencie, z założeniem wybrania przynajmniej jednej usługi głosowej. W ramach dostępnych usług Abonent ma możliwość wyboru:

 • Bez limitu na stacjonarne – 10 zł
 • Bez limitu na komórkowe – 18 zł
 • SMSy/MMSy bez limitu – 9 zł
 • Transfer danych 1 GB – 15 zł

Opłaty standardowe bez wykupienia usług w abonamencie wyglądają następująco:

 • Połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 1 min/0,18 zł
 • SMS do wszystkich sieci – 1 SMS/0,09 zł
 • MMS do wszystkich sieci – 1 MMS/0,33 zł
 • Transfer danych – 50 kB/0,01 zł

Abonent może wybrać dowolną usługę głosową (bez limitu na stacjonarne lub bez limitu na komórkowe) i do tego albo dodać inną usługę w ramach abonamentu lub być naliczanym zgodnie z opłatami poza abonamentem. W praktyce oznacza to że Klient może sobie wybrać abonament za 10 zł/mc i w ramach tego dzwonić bez limitu do sieci stacjonarnych, a w przypadku wykonania połączenia do sieci komórkowych będzie taryfikowany stawką 18 gr/min, w przypadku wysłania SMSa 9 gr/min, MMS 33 gr/min, transferu danych za 50 kB/0,01 zł. Przy wybraniu opcji abonamentu obejmującej wszystkie usługi tj bez limitu na stacjonarne, bez limitu na komórkowe, SMSy/MMSy bez limitu plus 1 GB transferu danych Klient zapłaci 52 zł.

Wszystkie opłaty są stawkami brutto.

Czas trwania umowy: 12 miesięcy, 24 miesiące lub bezterminowa. Dodatkowo Studenci oraz inne grupy zawodowe wskazane w Ofercie mogą zawrzeć umowę bezterminową bez zaświadczeń o zatrudnieniu, wystarczy dokument potwierdzający ich status zawodowy, w przypadku studenta wystarczy skan legitymacji studenckiej.

Abonent ma możliwość dokupienia w ramach oferty telefonów:

 • Smartfon Manta MS4502 w opłacie jednorazowej 499 zł przy umowie bezterminowej lub w ratach przy umowie terminowej.
 • Smartfon Samsung Galaxy Pocket Plus S5301 w opłacie jednorazowej 250 zł przy umowie bezterminowej lub w ratach przy umowie terminowej.
 • Smartfon Samsung Galaxy Young GT-S6310 w opłacie jednorazowej 350 zł przy umowie bezterminowej lub w ratach przy umowie terminowej.

White Mobile całośćWhite Mobile to wirtualny operator telefonii komórkowej oferujący usługi na abonament (Post-Paid) oraz na kartę (Pre-Paid). Działa na nadajnikach sieci Plus. Użytkownicy oferty na kartę mogą korzystać z doładowań sieci Plus.

Regulamin oferty

—————————————————————————————————————————————————————————-

AKTUALIZACJA (16.05.2014 r.):

NOWY REGULAMIN OFERTY

Źródło: White Mobile, wł

Oceń, w skali od 1 do 5, ofertę NO-LIMIT White Mobile w abonamencie

View Results

Loading ... Loading ...

13 komentarzy do “White Mobile – NO-LIMIT na komórki i stacjonarne (AKTUALIZACJA)

 • 17 kwietnia 2014 at 14:00
  Permalink

  O proszę, ciekawa oferta. Jednak się da jeszcze taniej niż w NJU. Kiedyś zastanawiałem się nad kartą White Mobile (14 gr/min), ale odstraszyła mnie cykliczna comiesięczna opłata. Ale abonament widzę całkiem całkiem

  Odpowiedź
 • 17 kwietnia 2014 at 14:02
  Permalink

  Pozytywne zaskoczenie. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Może do wersji z telefonem, jednak trzeba pamiętać, że główni konkurencji w ogóle nie oferują telefonów.

  Odpowiedź
 • 17 kwietnia 2014 at 14:06
  Permalink

  NJU ma taką przewagę, że jak nie dzwonisz, to zapłacisz tylko 9 zł. Jednak dla osób dzwoniących sporo faktycznie jest o złotówkę taniej. Ciekawe jak u nich obsługa klienta. Jak lepsza niż w Orżnąć, to można się zastanowić.

  Korzysta ktoś?

  Odpowiedź
 • 17 kwietnia 2014 at 14:27
  Permalink

  Nie bardzo rozumiem opcji z telefonem. O co z tym chodzi?

  Odpowiedź
  • 17 kwietnia 2014 at 19:18
   Permalink

   Telefon można dokupić do oferty. “Za gotówkę” do umowy na czas nieokreślony, lub “na raty” do umów na czas określony. Raty za telefon doliczane są do comiesięcznych rachunków. Szczegóły w regulaminie oferty.

   Odpowiedź
 • 17 kwietnia 2014 at 14:42
  Permalink

  Jak rozumieć ten zapis? Chyba normalne, że NO-LIMIT jest po to, żeby dzwonić a nie pilnować proporcji.

  6.2. Oferta nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego. Usługa powinna być wykorzystywana w sposób standardowy, co oznacza, że
  Abonent wykonuje połączenia. wysyła SMSy i korzysta z Internetu, ale nie wykorzystuje usługi do telemarketingu, spamowania itp.
  Kryterium stosowanym przez White Mobile w tym zakresie jest sprawdzenie czy z karty nie są wykonywane automatyczne
  połączenia oraz czy Abonent użytkuje telefon w sposób mniej więcej symetryczny. Operator zastrzega sobie możliwość zerwania
  umowy gdy ruch wychodzący (dzwonisz do kogoś) liczony w minutach jest większy od ruchu przychodzącego (odbierasz) o około
  70%.

  Odpowiedź
  • 17 kwietnia 2014 at 14:54
   Permalink

   Może warto o to zapytać operatora? W sumie ciekawe, jak to wygląda w praktyce.

   Odpowiedź
  • 19 kwietnia 2014 at 15:13
   Permalink

   Oznacza to, że jeżeli zdaniem operatora dzwonimy za dużo (więcej niż 70% czasu trwania połączeń przychodzących), to MOŻE on (ale nie musi) zerwać umowę i stracimy numer. Dlatego nie można tego nazwać “NO-LIMIT”, bo limit jest. I wymaga stałego monitorowania proporcji.

   Odpowiedź
 • 17 kwietnia 2014 at 14:53
  Permalink

  Właśnie miałem napisać to samo, co kolega wyżej. Zapis zastanawiający. Po to się bierze NO-LIMIT, żeby dzwonić. Że niby co? Jak wydzwonię 7 minut, to muszę czekać, aż ktoś do mnie zadzwoni?

  Odpowiedź
 • 17 kwietnia 2014 at 19:16
  Permalink

  Wpis został zaktualizowany. Operator wprowadził do oferty dwa nowe telefony.

  Odpowiedź
 • 18 kwietnia 2014 at 10:50
  Permalink

  przeczytajcie regulamin tam są bardzo niekorzystne kruczki!

  Odpowiedź
 • 19 kwietnia 2014 at 15:16
  Permalink

  Oferta niby z umową na czas nieokreślony ale jest okres wymagany 12miesięcy, bo inaczej 300zł trzeba zapłacić więc w zasadzie jest to oferta na 12miesięcy. Pozostale zapisy odnośnie proporcji połączeń wychodzących i przychodzących nie stanowią nic groźnego dla osób normalnie korzystających z telefon. Nikt normalnie nie dzwoni po 8h na dobę.
  Nabijacze ZM w Play jednak juz tego nie kupią i dobrze

  Odpowiedź

Dodaj komentarz