White Mobile – nowa oferta na internet mobilny

Wirtualny operator komórkowy White Mobile, działający na infrastrukturze sieci Plus, wprowadził nową ofertę abonamentową na internet mobilny. Klient ma do wybory cztery plany taryfowe:

White Mobile internet mobilny taryfy

Po wykorzystaniu dostępnego w powyższych planach taryfowych transferu danych można dokupić dodatkowo pakiet internetowy o wielkości od 1 GB do 20 GB.

Umowę można zawrzeć na czas nieokreślony, 12 miesięcy lub 24 miesiące. Przy podpisaniu umowy na 24 miesiące przez pierwsze 6 miesięcy abonent otrzymuje 50% zniżki na abonament. Modem do mobilnego internetu (Huawei E1550) w umowie terminowej kosztuje 19 zł (149 zł przy wyborze umowy bezterminowej).

Dodatkowo każdy abonent może wybrać jeden z dwóch tabletów:

 • Tablet 3G Manta MID717 – już od 24,95 zł/mc
  White Mobile internet mobilny tablet manta
 • Tablet  GOCLEVER TAB TERRA 70 L – już od 12,45 zł/mc
  White Mobile internet mobilny tablet goclever

Urządzenie można nabyć w opłacie jednorazowej, lub w ratach. Oczywiście istnieje również możliwość zakupu oferty bez tabletu.

Koszt aktywacji wynosi 29 zł.

Warto dodać, że w sieci White Mobile dostępny jest też najtańszy obecnie NO-LIMIT na komórki – tylko 18 zł miesięcznie brutto za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce (więcej o ofercie można przeczytać tutaj).

Regulamin

Źródło: White Mobile, wł

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę na internet mobilny w White Mobile:

View Results

Loading ... Loading ...

2 komentarzy do “White Mobile – nowa oferta na internet mobilny

 • 21 lipca 2014 at 11:35
  Permalink

  Oferta faktycznie szłu nie robi. Aby zaufać tak mało znanej marce, oferta musiałaby mocno wyróżniać się na tle innych. Tu tak nie jest. Znacznie lepiej od tej oferty prezentuje się no-limit za 18 zł

  Odpowiedź

Dodaj komentarz