White Mobile – nowe pakiety internetowe w ofercie abonamentowej

Sieć White Mobile zmodyfikowała swoje pakiety internetowe w ofercie abonamentowej Komórka bez limitu. W ofercie dostępne są teraz dwa pakiety internetowe, które kosztują odpowiednio 5 i 15 zł.

banerek White mobile krzywe copyPierwszy pakiet kosztujący 5 zł to 1 GB internetu (poprzednio pakiet ten kosztował 15 zł). Po wykorzystaniu pakietu naliczana jest opłata według cennika, tj. 1 gr za każde 50 kB.

Drugi z pakietów kosztuje 15 zł i zawiera 4 GB internetu na pełnej prędkości z tzw. lejkiem, co oznacza, że po wykorzystaniu pakietu podstawowego użytkownik nadal może korzystać z internetu bez dodatkowych opłat i bez limitu z prędkością do 32kb/s.

Oferta abonamentowa Komórka bez limitu w White Mobile wygląda teraz następująco:

 • 18 zł za nielimitowane rozmowy na wszystkie komórki w Polsce
 • 10 zł za nielimitowane rozmowy na wszystkie numery stacjonarne w Polsce
 • 9 zł za nielimitowane SMS-y/MMS-y na polskie komórki
 • 1 GB internetu za 5 zł lub 4 GB internetu z lejkiem za 15 zł

Użytkownik może wybrać dowolne pakiety z zastrzeżeniem, że wybierze usługę podstawową, którą są nielimitowane rozmowy na komórki za 18 zł/mc (można np. wybrać nielimitowane rozmowy na komórki + 1 GB internetu, co miesięcznie kosztowało będzie 23 zł). Do oferty można dokupić telefon. Umowa jest na czas nieokreślony lub określony (24 miesiące)

Dodatkowo White Mobile oferuje specjalną promocję dla osób, które polecą usługi White Mobile swoim znajomym. Każdy, kto poleci usługę znajomym otrzyma 50 zł za każde polecenie (z oferty można skorzystać wielokrotnie). Również znajomy, który skorzysta z oferty w wyniku polecenia, otrzyma prezent w postaci 50 zł. Bonusy można wykorzystać jako rabat na abonament i połączenia.

REGULAMIN Komórka_bez limitu_2015

Źródło: White Mobile

2 komentarzy do “White Mobile – nowe pakiety internetowe w ofercie abonamentowej

 • 10 marca 2015 at 10:12
  Permalink

  Ech, coraz bardziej mnie korci, żeby zmienić kartę na abonament 🙂 .

  Odpowiedź
 • 10 marca 2015 at 12:05
  Permalink

  Oferta coraz lepsza ale brakuje mechanizmu znanego z nju. Ja np. nie wiem, czy w marcu wyślę SMS-ów 10, czy 200. Połączenia przewidzieć potrafię, ale SMS-ów już niestety nie i rozstrzał mam duży.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz