MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii MVNO

White Mobile – oferta specjalna dla kibiców

White Mobile – wirtualny operator komórkowy działający na zasięgu sieci Plus (Polkomtel) – przygotował innowacyjną propozycję dla kibiców sportowych. Z myślą o kibicach dyscyplin sportowych operator przygotował ofertę, dzięki której można skorzystać z najtańszej oferty komórkowej, a jednocześnie realnie wspierać swój klub sportowy.

Operator proponuje telefon komórkowy BEZ LIMITU do wszystkich sieci komórkowych z bardzo tanim abonamentem 18 zł brutto miesięcznie.

W ramach oferty White Mobile umożliwia uruchomienie nowego numeru telefonu, a także przejście do sieci White Mobile od obecnego operatora.

Użytkownik może nie tylko obniżyć swój rachunek za telefon komórkowy, ale jednocześnie wesprzeć swój ulubiony klub sportowy. Kwota, jaka zostanie przekazana na konto bankowe wskazanego przez abonenta klubu, jest uzależniona od wysokości abonamentu, a więc im więcej pakietów, tym więcej zyska klub.

White Mobile wspiera TYLKO POLSKIE KLUBY Z KAŻDEJ DYSCYPLINY ORAZ POZIOMU LIGOWEGO, KTÓRE SĄ ZRZESZONE W ZWIĄZKACH SPORTOWYCH I SĄ AKTYWNE. Jeden abonament, to możliwość wsparcia jednego klubu.

White Mobile deklaruje, że po 3 opłaconych fakturach za usługę komórkową, abonent otrzyma prezent z logo klubu. W tym samym czasie operator przeleje wsparcie na konto wskazanego przez klubu.

Więcej o nowej propozycji sieci White Mobile można przeczytać tutaj.

Przypominamy, że White Mobile to również oferta na kartę i najtańsze połączenia krajowe spośród wszystkich ofert na kartę – tylko 17 gr/min brutto z sekundowym naliczaniem w standardzie.

Źródło: White Mobile

Fot: WhiteMobile.pl

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x