MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii MVNO

White Mobile promuje bezpieczeństwo wśród uczniów i młodzieży

White Mobile organizuje akcje, która ma na celu promowanie bezpieczeństwa wśród uczniów i młodzieży w szkołach, na zajęciach pozalekcyjnych, czy na wakacjach.

Jak informuje operator:

Chcielibyśmy, aby szkoły oraz organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży otrzymali od nas różnego rodzaju odblaski, dzięki którym młodzi ludzie będą widoczni na drogach po zapadnięciu zmroku. Dodatkowo chcemy ufundować szkołom oraz organizatorom wypoczynku w pełni wyposażone, profesjonalne apteczki, które przydadzą się zarówno w szkole jak i podczas wypoczynku dzieci

Z tej okazji operator zorganizował konkurs, w którym można wziąć udział na oficjalnym profilu operatora na Facebooku. Konkurs polega na wymyśleniu hasła dla akcji organizowanej przez sieć White Mobile.

Główną nagrodą za wymyślenie najlepszego Hasła jest aparat telefoniczny Samsung Galaxy SIII Mini. Dwie kolejne osoby, których hasła zostaną przez Jury wyłonione, otrzymają startery o wartości 9,00 zł brutto.

Konkurs trwa do 11 maja 2015 r., ogłoszenie wyników 12 maja 2015 r.

REGULAMIN

Źródło: White Mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x