White Mobile – tańsze pakiety internetowe w ofercie na kartę

White Mobile – tańsze pakiety internetowe w ofercie na kartę

31 października 2014 5 przez mvno-gsm.pl

Ta wiadomość z pewnością może ucieszyć dotychczasowych użytkowników mBank Mobile, którzy zapewne poszukują teraz alternatywy w związku z zakończeniem działalności tego operatora, co nastąpi wraz z końcem najbliższego miesiąca. To jednak również doskonała wiadomość dla osób poszukujących taniej i prostej oferty na kartę. White Mobile obniżył pakiety internetowe w ofercie na kartę (Pre-Paid).

Aktualnie pakiet internetowy 100 MB kosztuje 2,99 zł (kosztował 7 zł), pakiet 500 MB kosztuje 6,99 zł (kosztował 15 zł).

Pakiety internetowe w ofercie na kartę White Mobile:

Pakiety internetowe White Mobile

Przypominamy, że w dokładnie tej samej ofercie na kartę minuta rozmowy do wszystkich sieci w Polsce w standardzie kosztuje tylko 17 gr (naliczanie sekundowe), zaś każdy SMS 12 gr.

White Mobile to wirtualny operator komórkowy działający na infrastrukturze sieci Plus. Świadczy usługi na kartę oraz na abonament, oferując w ofercie abonamentowej najtańszy obecnie na rynku NO-LIMIT na komórki, który kosztuje 18 zł brutto miesięcznie.

Konto w White Mobile można doładować doładowaniami sieci Plus. Startery można nabyć za pośrednictwem strony internetowej operatora.

Źródło: wł

Fot: White Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***