White Mobile – tańsze pakiety internetowe w ofercie na kartę

Ta wiadomość z pewnością może ucieszyć dotychczasowych użytkowników mBank Mobile, którzy zapewne poszukują teraz alternatywy w związku z zakończeniem działalności tego operatora, co nastąpi wraz z końcem najbliższego miesiąca. To jednak również doskonała wiadomość dla osób poszukujących taniej i prostej oferty na kartę. White Mobile obniżył pakiety internetowe w ofercie na kartę (Pre-Paid).

Aktualnie pakiet internetowy 100 MB kosztuje 2,99 zł (kosztował 7 zł), pakiet 500 MB kosztuje 6,99 zł (kosztował 15 zł).

Pakiety internetowe w ofercie na kartę White Mobile:

Pakiety internetowe White Mobile

Przypominamy, że w dokładnie tej samej ofercie na kartę minuta rozmowy do wszystkich sieci w Polsce w standardzie kosztuje tylko 17 gr (naliczanie sekundowe), zaś każdy SMS 12 gr.

White Mobile to wirtualny operator komórkowy działający na infrastrukturze sieci Plus. Świadczy usługi na kartę oraz na abonament, oferując w ofercie abonamentowej najtańszy obecnie na rynku NO-LIMIT na komórki, który kosztuje 18 zł brutto miesięcznie.

Konto w White Mobile można doładować doładowaniami sieci Plus. Startery można nabyć za pośrednictwem strony internetowej operatora.

Źródło: wł

Fot: White Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
regulatorDamiaNJaEldo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Eldo
Gość
Eldo

Szkoda że niema większych pakietów np 1gb lub 5gb albo bonusów w postaci transferu tak jak w plusie na kartę.

Ja
Gość
Ja

Szkoda, ale żadna z ofert na rynku nie daje rozmów po 17 gr/min bez żadnych pakietów i przekrętów z naliczaniem. Aktualnie oferta na kartę White Mobile zalicza się moim zdaniem do ścisłej czołówki. Ale to tylko moje zdanie. Tak czy inaczej faktycznie dla osieroconych mBank-owców w sam raz

Ja
Gość
Ja

Warto wspomnieć jeszcze o długim okresie ważności konta po doładowaniu 😉

DamiaN
Gość
DamiaN

Niby z jednej strony 17 gr za minutę, ale jednak 12 gr za SMS-a, a np. w Kluczu, Nju czy w izzi mobile jest to 9 gr. Za 2,99 zł dostajemy w White Mobile 100 MB, a w Kluczu za 3 zł jest 200 MB. Wszystko zależy kto czego potrzebuje. Jeżeli ktoś tylko gada, to White Mobile jest w sam raz.
Z drugiej strony jeżeli ktoś wie, że wygada w ciągu miesiąca co najmniej 20 min., to lepszą opcją może być Klucz, bo wtedy w pakiecie 20 min za 3 zł wychodzi cena 15 gr za min. 😉

regulator
Gość
regulator

Mnie w Kluczu wystarcza miesięcznie pakiet 50 minut za 6 PLN – 12gr za minutę to już bardzo mało.