White Mobile – tańsze pakiety internetowe w ofercie na kartę

Ta wiadomość z pewnością może ucieszyć dotychczasowych użytkowników mBank Mobile, którzy zapewne poszukują teraz alternatywy w związku z zakończeniem działalności tego operatora, co nastąpi wraz z końcem najbliższego miesiąca. To jednak również doskonała wiadomość dla osób poszukujących taniej i prostej oferty na kartę. White Mobile obniżył pakiety internetowe w ofercie na kartę (Pre-Paid).

Aktualnie pakiet internetowy 100 MB kosztuje 2,99 zł (kosztował 7 zł), pakiet 500 MB kosztuje 6,99 zł (kosztował 15 zł).

Pakiety internetowe w ofercie na kartę White Mobile:

Pakiety internetowe White Mobile

Przypominamy, że w dokładnie tej samej ofercie na kartę minuta rozmowy do wszystkich sieci w Polsce w standardzie kosztuje tylko 17 gr (naliczanie sekundowe), zaś każdy SMS 12 gr.

White Mobile to wirtualny operator komórkowy działający na infrastrukturze sieci Plus. Świadczy usługi na kartę oraz na abonament, oferując w ofercie abonamentowej najtańszy obecnie na rynku NO-LIMIT na komórki, który kosztuje 18 zł brutto miesięcznie.

Konto w White Mobile można doładować doładowaniami sieci Plus. Startery można nabyć za pośrednictwem strony internetowej operatora.

Źródło: wł

Fot: White Mobile

5 komentarzy do “White Mobile – tańsze pakiety internetowe w ofercie na kartę

 • 31 października 2014 at 18:27
  Permalink

  Szkoda że niema większych pakietów np 1gb lub 5gb albo bonusów w postaci transferu tak jak w plusie na kartę.

  Odpowiedź
  • 31 października 2014 at 18:31
   Permalink

   Szkoda, ale żadna z ofert na rynku nie daje rozmów po 17 gr/min bez żadnych pakietów i przekrętów z naliczaniem. Aktualnie oferta na kartę White Mobile zalicza się moim zdaniem do ścisłej czołówki. Ale to tylko moje zdanie. Tak czy inaczej faktycznie dla osieroconych mBank-owców w sam raz

   Odpowiedź
 • 31 października 2014 at 18:28
  Permalink

  Warto wspomnieć jeszcze o długim okresie ważności konta po doładowaniu 😉

  Odpowiedź
 • 31 października 2014 at 21:28
  Permalink

  Niby z jednej strony 17 gr za minutę, ale jednak 12 gr za SMS-a, a np. w Kluczu, Nju czy w izzi mobile jest to 9 gr. Za 2,99 zł dostajemy w White Mobile 100 MB, a w Kluczu za 3 zł jest 200 MB. Wszystko zależy kto czego potrzebuje. Jeżeli ktoś tylko gada, to White Mobile jest w sam raz.
  Z drugiej strony jeżeli ktoś wie, że wygada w ciągu miesiąca co najmniej 20 min., to lepszą opcją może być Klucz, bo wtedy w pakiecie 20 min za 3 zł wychodzi cena 15 gr za min. 😉

  Odpowiedź
  • 1 listopada 2014 at 21:27
   Permalink

   Mnie w Kluczu wystarcza miesięcznie pakiet 50 minut za 6 PLN – 12gr za minutę to już bardzo mało.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz