Więcej internetu mobilnego w starterach sieci Orange

Dzisiaj użytkownicy dadzą radę zużyć każdą ilość internetu mobilnego. Postęp technologiczny, w tym szybki rozwój LTE, powoduje, że internetu potrzebujemy coraz więcej i zawsze jest go za mało. Operatorzy dostrzegają rosnące potrzeby użytkowników i wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując coraz wyższe pakiety danych. Widzi to również Orange, który poinformował właśnie, że w starterach Orange od teraz będzie znajdowało się więcej GB na start.

Dzisiejsze urządzenia już coraz mniej przypominają telefony służące do dzwonienia. Dlatego też coraz bardziej pożądany staje się internet i powoli zbliżamy się do momentu, w których właśnie internet zacznie być bardziej pożądany, niż choćby nielimitowane połączenia. Sieć komórkowa Orange poinformowała właśnie, że od 1 marca w starterach Orange będzie na start więcej internetu.

Każdy starter za 5 zł zapewni teraz 6 GB internetu, starter za 7 zł – 7 GB, a starter za 20 zł – 50 GB. Dla przypomnienia – do tej pory 5 zł przekładało się na 1 GB internetu, a za 7 zł klient otrzymywał 2 GB.

Orange wprowadza też nowe opakowania starterów, w których całkowicie przebudowana została kolorystyka. Jako pierwsze w nowej odsłonie pojawią się startery z taryfą Orange Free na Kartę, w której po doładowaniu konta można otrzymać w postaci bonusu nawet 100 GB mobilnego internetu (doładowanie kwotą 200 zł).

Orange przypomina również, że nowy starter można zakupić też w celu wymiany dotychczasowej karty SIM na nową. Więcej o tej możliwości poniżej:

W dobie nielimitowanych rozmów i SMS-ów głównie ilością danych zawartych w poszczególnych pakietach można dzisiaj wyróżnić się jeszcze wśród konkurentów. Trudno bowiem zaoferować coś więcej od nielimitowanych połączeń i wiadomości SMS/MMS.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o