MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT MVNO

Wkrótce nowy MVNO w Polsce – Caritas Łączy

Już niebawem w Polsce ruszy kolejny operator MVNO – Caritas Łączy. To kolejny już w ostatnim czasie projekt, który dzięki korzystaniu z usług telekomunikacyjnych pozwoli na pomoc innym. Nowy projekt to inicjatywa Caritasu Diecezji Ełckiej.

Aż 3/4 dorosłych Polaków deklaruje, że pomaga innym. Wkrótce będzie można połączyć to z codziennym korzystaniem z usług telekomunikacyjnych. Już za trzy miesiące ruszy nowy MVNO – sieć Caritas Łączy. Jak informuje oficjalna strona internetowa operatora sieć Caritas Łączy adresowana będzie do wszystkich chcących:

  • mieć prosty i uczciwy abonament
  • dostęp do wysokiej jakości usług i rozwiązań,
  • korzystać z innowacyjnej sieci,
  • pomagać potrzebującym,
  • wspierać polską przedsiębiorczość

Jak zapowiada operator sieć Caritas Łączy posiadać będzie uczciwą ofertę bez ukrytych opłat i nieuczciwych promocji. Rozwiązania dostosowane są do zróżnicowanego odbiorcy z każdej grupy wiekowej. Co jednak najważniejsze – aż 1/3 zysku przeznaczana będzie na cele charytatywne. Nie jest to jednorazowa akcja, tylko pomysł na to jak pomagać ciągle.

Abonenci Caritas Łączy nie zapłacą więcej za usługi – to Operator podzieli się swoim zyskiem, przez co oferta jest atrakcyjna cenowo, a proponowane rozwiązania są nowoczesne i dostosowane do rynkowych realiów.

Wg oferty umieszczonej dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej operatora oferta będzie składać się z czterech planów abonamentowych, kosztujących od 9 zł do 49 zł miesięcznie. Będzie również oferta z wieloma kartami SIM, w której ich posiadacze będą mieli wspólnie do wykorzystania określone pakiety (minut, SMS-ów, internetu).

Operator Caritas Łączy działa w oparciu o rozwiązania dostarczone przez polską spółkę MOVE Telecom S.A. Korzystać będzie z zasięgu T-Mobile.

Move Telecom zajmuje się rozwijaniem usług telekomunikacyjnych. Jako w pełni zintegrowany operator telefonii komórkowej wspiera także rozwój brandów MVNO. Dostarcza rozwiązania telekomunikacyjne z zastrzeżoną technologią, która umożliwia łączność na całym świecie. Pozwala również na założenie własnej sieci MVNO. Dzięki współpracy z Move Telecom można otrzymać pełną platformę wymaganą do poprawnego świadczenia usług telekomunikacyjnych takich jak, np. system billingowy, MultiBOK wraz CRM. Firma planuje w 2020 roku uruchomić jeszcze trzy projekty.

Źródło/Fot: Caritas Łączy / Move Telecom

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
mdzik
mdzik
5 miesięcy temu

Dla mnie a2mobile w którym jestem w zupełności wystarczy i póki co nie zmieniam.

Ronnie92
Ronnie92
5 miesięcy temu

Ja też korzystam z a2mobile, ale tutaj zamysł fajny, w sensie pomoc charytatywna. Chociaż ofertowo na szerszą skalę pewnie nie powalczą przy takiej konkurencji jak 29,90 / bez limitu + 30 GB

Damian
Damian
5 miesięcy temu

True that. Na pewno garstka się znajdzie ze względu na przywiązanie do organizacji. Widzę, że pakiet niewyczerpalne wszystko ;))

tatian
tatian
4 miesięcy temu

internet na social media dają za darmo z tego co wiem. Spoczko sprawa.

tezin
tezin
4 miesięcy temu

Dobre jest bo wolny cżłowiek a nie zwiazany umową. W ogóle na karte dobrze mieć.

damio
damio
4 miesięcy temu

ja w sumie w aero jestem i nie mam problemów z netem :p polecam sprawdzić

6
0
Skomentujx
()
x