Wraca wakacyjny pakiet internetowy Orange – 6 GB za 6 zł

Powraca rewelacyjny pakiet internetowy 6 GB za 6 zł w Orange. O kontynuacji tego atrakcyjnego pakietu internetowego w ofertach na kartę Orange poinformował dzisiaj operator. Szczegółowe warunki oferty wyglądają bliźniaczo podobnie do tych z zeszłych lat.

Pakiet 6 GB za 6 zł jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji i możemy aktywować go dowolną ilość razy, sumując tym samym ilość danych (nie sumuje się czas ważności konta, ten wydłuża się o kolejne 30 dni od ostatniej aktywacji).

Aktywacja:

Pakiet najłatwiej jest aktywować za pomocą krótkiego kodu USSD *110*77#. Można go również aktywować wysyłając SMS o treści AKT6 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem posiadanej oferty).

Sprawdzenie stanu:

Stan i ważność pakietu najłatwiej sprawdzić krótkim kodem USSD – *110*77*1#, można również wysłać SMS o treści STAN6 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem posiadanej oferty).

Dodatkowe szczegóły:

Pakiet mogą wykupić klienci na kartę sieci Orange, korzystający z  taryf: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART, w ofercie Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon. Pakiet można aktywować w dniach 20 czerwca – 31 sierpnia 2016 roku, co oznacza, że wykupując pakiet ostatniego dnia sierpnia, internetem bez umów i zobowiązań w cenie 1 zł za 1 GB będziemy mogli cieszyć się jeszcze przez cały wrzesień. Pakiet nie jest samoodnawialny, co oznacza, że po wykorzystaniu danych lub upływie ważności należy go ponownie ręcznie włączyć.

Wakacyjny pakiet internetowy w Orange to idealna propozycja dla osób, które poszukują taniego internetu mobilnego bez umów i zobowiązań na czas wakacyjnych wyjazdów.

Oferta nie dotyczy użytkowników submarki sieci Orange – nju mobile.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o