Wracają gigabajty za gole w Orange

Ruszyły Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Wczoraj nasza reprezentacja wygrała trudny wyjazdowy mecz z Austrią 0:1 po golu niesamowitego Krzysztofa Piątka. Sieć komórkowa podtrzymuje tradycję i również tym razem uruchamia ponownie promocję z gigabajtami za gole naszej reprezentacji.

Każdy strzelony przez naszą reprezentację gol oznacza 1 GB dla klientów Orange. Promocyjny bonus jest ważny zawsze przez 3 dni od momentu aktywacji. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci usług na kartę, jak i abonamentowych.

O tym ile gigabajtów jest do zdobycia oraz jak je zdobyć można dowiedzieć się z oficjalnego profilu operatora na Facebooku. Oczywiście po wygranym 0:1 meczu z Austrią zgarnąć można pakiet 1 GB mobilnego internetu. Aby go zdobyć należy pobrać kod dostępny w najnowszej wersji aplikacji Mój Orange i wysłać go SMS-em pod numer 233 (opłata za SMSa zgodna z cennikiem twojego planu taryfowego, max 0,20zł.). To wszystko.

Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o