Wreszcie! HD Voice w a2mobile już działa

Stało się to, na co czekało bardzo wielu klientów a2mobile, jak również z pewnością czekały na to osoby chętne na ofertę tej należącej do Premium Mobile marki. Jak wynika z informacji naszych Czytelników w a2mobile działa już HD Voice, dzięki czemu jakość połączeń uległa znaczącej poprawie.

Póki co nie wiadomo, czy usługa została uruchomiona oficjalnie, czy też mamy do czynienia z testami. Na dzień dzisiejszy operator nie poinformował oficjalnie o jej uruchomieniu. Tak czy inaczej obecnie usługa działa i miejmy nadzieję, że tak już zostanie. Co bardzo ważne usługa HD Voice jest oczywiście bezpłatna, zaś sam użytkownik nie musi wykonywać jakichkolwiek czynności, aby zacząć z niej korzystać. Wystarczy posiadanie telefonu obsługującego tę technologię. HD Voice działa w miażdżącej większości smartfonów (chyba wszystkich wyprodukowanych w ostatnim czasie na nasz rynek) oraz w sporej liczbie tradycyjnych telefonach komórkowych (głównie tych pozwalających na korzystanie z technologii 3G).

HD Voice to technologia, która znacząco poprawia jakość rozmów telefonicznych. Dzięki niej rozmówcę słyszymy doskonale. Aby korzystać z tej lepszej jakości obie strony rozmowy telefonicznej musza posiadać odpowiedni telefon i być w zasięgu sieci umożliwiającym korzystanie z HD Voice (wszędzie w zasięgu 3G i lokalnie również w sieci 2G). Usługi HD Voice nie należy mylić z VoLTE, czyli rozmowami telefonicznymi w zasięgu sieci 4G LTE.

Dotychczas klienci a2mobile nie mogli korzystać z HD Voice. Mogli natomiast od zawsze korzystać z niej klienci Premium Mobile, właściciela a2mobile.

Sieć komórkowa a2mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: wł / a2mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Johann
Johann
1 miesiąc temu

Cudownie! Nawet Lycamobile miała to wcześniej

Piotr
Piotr
1 miesiąc temu

Ciekawe, kiedy włączą oficjalnie 😉

Rrrr
Rrrr
1 miesiąc temu

No cudownie. Może za 10 lat będzie jeszcze VoLTE

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x