wRodzinie – nowa procedura rejestracji kart i promocja dla rejestrujących numery

Sieć komórkowa wRodzinie ruszyła z rejestracją kart Pre-Paid wg nowych przepisów, które weszły w życie 25 lipca b.r. Poza przedstawieniem nowej procedury rejestracji numerów operator przygotował również promocję dla rejestrujących numer.

Operator udostępnił na swojej stronie www formularz rejestracyjny, który należy wypełnić:

Następnie wypełniony formularz wraz ze skanem dokumentu potwierdzającego tożsamość należy wysłać na adres e-mail bok[at]wRodzinie.com.pl lub listownie na adres Aero 2 Sp. z o.o. (z dopiskiem BOK wRodzinie), ul. Trembeckiego 11A, 35-234 Rzeszów.

Ponieważ Ministerstwo Cyfryzacji mówi jako, że weryfikacja na podstawie skanu/kopii dokumentu tożsamości jest nieważna, postanowiliśmy zapytać operatora o to, czy przewidziane są jakieś sposoby weryfikacji danych podanych w procesie rejestracji. Niestety strona internetowa operatora nie wspomina o innych sposobach weryfikacji.

– po przyjęciu dostarczonych przez  klienta danych weryfikacja jest przeprowadzona za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera – poinformowało nas biuro prasowe operatora.

Każdy klient, który zarejestruje swój numer może liczyć na specjalną promocję – 6 miesięcy darmowych rozmów wewnątrz sieci od momentu zarejestrowania karty. Promocja obowiązuje do odwołania, jednak nie dłużej niż do 1 lutego 2017 roku.

Przypominamy, że karty nabyte przed 25 lipca b.r., które są niezarejestrowane, muszą zostać zarejestrowane najpóźniej do 1 lutego 2017 roku, w przeciwnym razie po tym dniu przestaną działać.

REGULAMIN świadczenia usług wRodzinie

Regulamin promocji “Rejestracja wRodzinie”

Źródło/Fot: wRodzinie, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o