wRodzinie przystosowuje swoją stronę internetową do potrzeb seniorów

Sieć komórkowa wRodzinie odświeżyła swoją stronę internetową i dostosowała ją do potrzeb osób starszych. Jest to w zgodzie z grupą docelową operatora, marka od początku istnienia kieruje swoją ofertę głównie do seniorów. Nowa wersja strony internetowej zawiera sporo udogodnień dla starszych i gorzej widzących użytkowników internetu.

Nowa wersja strony internetowej sieci komórkowej wRodzinie zawiera sporo udogodnień dla osób starszych. Poza prostą i intuicyjną nawigacją na nowej wersji strony można m. in. zmienić tryb (dzienny/nocny), zwiększyć lub zmniejszyć kontrast oraz zwiększyć lub zmniejszyć czcionkę. Można też zmienić układ strony z domyślnego na szeroki.

Za zmianami na stronie internetowej operatora na razie nie idą zmiany w ofercie. Ta od dłuższego już czasu jest taka sama. Oferta wRodzinie to:

  • 20gr/min do wszystkich sieci
  • 10 gr/SMS
  • 2gr/100kB
  • dwa lata ważności konta na start i po każdym doładowaniu

W ofercie wRodzinie można również skorzystać z dodatkowych pakietów internetowych.

Marka wRodzinie należy do sieci Aero2. Do Aero2 należy również marka a2mobile, sieć oferuje również usługę Bezpłatnego Dostępu do Internetu.

wRodzinie to prosta i tania oferta skierowana do seniorów. Startery wRodzinie dostępne są w sklepie internetowym operatora oraz w wybranych placówkach Poczty Polskiej. Konto można doładować zasileniami wRodzinie oraz Plusa. Klienci wRodzinie korzystają z zasięgu Plusa.

Źródło/Fot: wRodzinie, wł / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o