Wspólna promocja Aero2 i a2mobile – “ROZDAJEMY GIGABAJTY”

Od 24 listopada b.r. do odwołania obowiązuje wspólna promocja Aero2 i a2mobile. Wszyscy posiadacze kart a2mobile i Aero2 mogą teraz zyskać dodatkowe gigabajty na karcie BDI Aero2, wystarczy, że kupią pakiet w ofercie “Pakiety 3w1” w sieci komórkowej a2mobile.

Oferta skierowana jest do osób będących jednocześnie użytkownikami sieci komórkowej a2mobile oraz darmowego internetu Aero2 BDI. W ramach oferty promocyjnej każdy posiadacz oferty a2mobile po zakupie  (lub odnowieniu) Pakietu sutego lub Pakietu obfitego otrzyma gratis pakiet 3 GB na karcie BDI Aero2, ważny przez 31 dni.

Aby wziąć udział w promocji należy wysłać z karty a2mobile bezpłatnego SMS-a na numer 8080, w treści wpisując numer seryjny karty SIM BDI Aero2, lub też zaznaczyć chęć udziału w promocji zamawiając starter a2mobile na stronie internetowej operatora. Pakiet 3 GB na 31 dni na karcie BDI Aero2 zostanie aktywowany każdorazowo po zakupie lub odnowieniu Pakietu 3w1 (sutego lub obfitego) na karcie a2mobile, jednak nie dłużej, niż przez okres 12 miesięcy od aktywacji pierwszego. Jednocześnie można mieć aktywnych 5 pakietów, które będą wykorzystywane wg kolejności ich dodania.

Warto przypomnieć, że aktywowany w ramach promocji pakiet 3 GB danych na 31 dni na karcie BDI Aero2 spowoduje zniesienie limitu prędkości (w ofercie darmowej maksymalnie 512 kb/s) oraz pozbycie się cogodzinnej autoryzacji CAPTCHA. Klient zyska również dostęp do technologii 4G LTE.

A2mobile to nowa marka telefonii komórkowej stworzona przez sieć Aero2, oferująca ofertę na kartę (Pre-Paid). Aero2 oferuje też darmowy dostęp do internetu na terenie Polski, z którego można korzystać po zamówieniu specjalnej karty SIM. Karta BDI Aero2, w przeciwieństwie do oferty a2mobile, pozwala na korzystanie wyłącznie z internetu.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Aero2

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o