Wyjątkowe propozycje Vectry dla miłośników sportów zimowych

Aż pięć kanałów Eurosportu dostępnych dla wszystkich abonentów także poza domem, promocja na telewizję z nagrywarką oraz oferta „2 złote za 2 złote” dla nowych klientów telefonii komórkowej – to odpowiedź Vectry na potrzeby fanów sportów zimowych.

Od 9 lutego Vectra udostępni wszystkim posiadaczom oferty cyfrowej trzy specjalne kanały Eurosportu – nieprzerywane reklamami i w jakości HD – bez dodatkowych opłat. Na czas igrzysk w PyeongChang dołączą one do odkodowanych kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2, zajmując po nich kolejne pozycje w dekoderze. To efekt współpracy, którą operator nawiązał z Eurosportem, właścicielem praw do transmisji tego wyjątkowego wydarzenia w Europie. – Prestiżowe zawody sportów zimowych to ważny moment dla sportowców i oglądających ich zmagania kibiców. Pełna oferta kanałów Eurosportu, zapewniająca dostęp do blisko 1000 godzin relacji z Korei Południowej, będzie dostępna nie tylko w ofercie telewizji cyfrowej lecz również w ramach aplikacji TV Online. Dzięki temu kibice będą mogli oglądać wszystkie dyscypliny Zimowych Igrzysk Olimpijskich na ich ulubionych urządzeniach w dowolnie wybranym miejscu – zapewnia Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój kontentu telewizyjnego w Vectrze. Kanały Eurosportu będą dostępne w dekoderze na następujących pozycjach: 251 – Eurosport 1, 252 – Eurosport 2, 253 – Eurosport 3, 254 – Eurosport 4, 255 – Eurosport 5.

Sportowe emocje nie ominą także nikogo dzięki możliwości nagrywania wybranych relacji Eurosportu pod nieobecność widzów, bądź w trakcie nocnych transmisji z Korei Południowej. Promocyjna cena za usługę telewizyjną z nagrywarką cyfrową to kolejna propozycja dla abonentów Vectry. Mogą ją nabyć obecni klienci operatora wymieniając dekoder HD na model z dyskiem PVR w cenie dodatkowych 10 zł miesięcznie. Dla nowych odbiorców usługa jest dostępna między innymi w pakiecie Złotym, w którym przez pierwsze 4 miesiące opłata abonamentowa wyniesie 1 zł miesięcznie. Po okresie promocyjnym warunki umowy będą równie korzystne – 49,90 zł miesięcznie. Atrakcyjna cena usługi ma zachęcić wszystkich tych, którzy nie posiadają funkcji nagrywania, a chcieliby nadrobić zaległości w oglądaniu zmagań sportowców w PyeongChang.

Co więcej, specjalnie dla miłośników igrzysk Vectra przygotowała promocję „2 złote za 2 złote”, skierowaną do nowych klientów telefonii komórkowej. – Mamy jeszcze jeden powód aby kibicować naszym. Jeśli Polacy zdobędą 2 złote medale, to wszyscy, którzy nabędą jeden z planów taryfowych objętych tą promocją, zapłacą za abonament jedyne 2 zł miesięcznie do końca roku olimpijskiego, tj. 2018 – informuje Rafał Kandziora, szef oferty rynkowej w Vectrze. Promocja „2 złote za 2 złote” obejmuje zakupione usługi od dnia 1 lutego br. do chwili zdobycia przez naszą reprezentację olimpijską drugiego złotego medalu lub do końca trwania igrzysk. Promocją będą objęte plany głosowe: Bezlimit 5GB, Bezlimit 6GB UE, Bezlimit 11GB, Bezlimit 12GB UE, Bezlimit 16GB, Bezlimit 17GB UE. Promocja nie będzie dotyczyła planów internetu mobilnego. Po zakończeniu roku olimpijskiego ceny pozostaną na atrakcyjnym poziomie, zaczynającym się od kwoty 19,9 zł miesięcznie za plan Bezlimit 5GB.

Źródło/Fot: Vectra / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o