“ZA DARMO” w Mobile Vikings – operator przedstawia swój nowy program lojalnościowy

Mobile Vikings ogłasza nowy system poleceń, którego główna idea zawarta jest w dwóch słowach: ZA DARMO. Wystarczy zaprosić do sieci 5 znajomych, którzy regularnie będą zasilać swoje konto, by raz na zawsze pozbyć się opłat. #ZaDarmoNieUmarło to pierwszy taki produkt na rynku, gdzie operator proponuje użytkownikom bezpłatne usługi bez żadnych kruczków.

Po obniżeniu swojego ofertowego bestsellera Viking 29 do 25 zł, operator wprowadza kolejne zmiany – tym razem w swoim systemie lojalnościowym. Program jest skierowany zarówno do obecnych, jak i przyszłych Vikingów, a jego mechanika jest prosta. Zaproszenie na pokład 5 nowych znajomych, którzy co miesiąc będą doładowywać konto za minimum 25 zł, daje możliwość korzystania z usług operatora za darmo do końca życia. Dopóki więc nowi Vikingowie mają aktywną kartę SIM, dopóty tzw. Polecający dzwonią, SMS-ują, MMS-ują i surfują po internecie bez opłat. Dla nowicjuszy ZA DARMO też jest osiągalne. Zasady programu pozostają bez zmian. Jak twierdzi operator, niepłacenie za usługi telefoniczne to także dobry sposób na sprytne oszczędzanie. #ZaDarmoNieUmarło pozwala racjonalnie redukować opłaty przy jednoczesnym budowaniu postaw lojalnościowych wobec operatora.

– Długo zastanawialiśmy się nad wyglądem naszego nowego programu poleceń. W końcu doszliśmy do wniosku, że nic tak nie zadowoli Vikingów jak po prostu… darmowe usługi. Bez ukrytych paragrafów. Chcieliśmy zaproponować usługę innowacyjną, która racjonalnie pozwoli redukować opłaty i zmniejszyć domowe wydatki. Jako pierwszy operator oferujemy Vikingom tego typu system oszczędzania i możliwość budowania własnych mini załóg. Nasi użytkownicy muszą się de facto napracować raz, a benefity, które czerpią, czyli darmowe usługi, zostają z nimi już na zawsze – komentuje Maciej Grzelak, Product Manager w Mobile Vikings Polska. – Obecnie na rynku obserwuje się zaciętą walkę cenową między operatorami, prześcigającymi się o każdą złotówkę. My idziemy o krok dalej – dajemy możliwość posiadania czegoś zupełnie ZA DARMO. Taniej się już nie da – dodaje.

Mobile Vikings od zawsze podkreśla swoją chęć budowania zgranej i stale rozrastającej się społeczności. Nowy program lojalnościowy operatora, który przybiera dziś zupełnie inną, przewrotną z punktu widzenia rynku usług telefonicznych postać, ma być kolejnym działaniem zmierzającym w tym kierunku. Warto dodać, że już w drodze do ZA DARMO Polecający otrzymują zniżkę do swojego doładowania za każdą zaproszoną osobę. Więcej o nowej ofercie MGM można znaleźć w regulaminie programu.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Andrzej 111KubaMariola123 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mariola123
Gość
Mariola123

Dobrze jest być vikingiem 😀 dają radę!

Kuba
Gość

Punkty wikinga były lepsze. Za zaproszenie 3 osób miałem darmowy rok. Teraz trzeba liczyć na to że osoby zachęcone będą jeszcze co miesiąc doładowywać za minimum 25 zł. Jestem w tej sieci wraz z rodziną i tylko dwa razy za tyle doładowywalem. Wolę za 19 lub 10 zł.

Andrzej 111
Gość
Andrzej 111

To chyba lekko kwestia indywidualna, ja również mam razem z rodzinką i jest nas łącznie trójka. Więc ja mam już zniżkę, a jeszcze nikogo nie zaprosiłem. Dodam, że mam 3 karty w mv i jestem bardzo zadowolony, a opłaca nam się to tak samo jak jakieś oferty rodzinne i mamy prepaid wiec jesteśmy wolni 🙂