Za granicę za grosze – Klucz Mobile reklamuje tanie połączenia międzynarodowe.

logo KLUCZ MobileKlucz Mobile – tanio za granicę. Tak reklamuje się operator telefonii komórkowej, który na polskim rynku działa od kwietnia 2013 roku.

Klucz Mobile oferuje tanie połączenia za granicę oraz prostą i przejrzystą taryfę, dzięki której nie trzeba aktywować żadnych dodatkowych usług, aby dzwonić tanio. Aby cieszyć się niskimi cenami wystarczy kupić starter i doładować konto.

Klucz Mobile oferuje bardzo niskie ceny połączeń międzynarodowych, zwłaszcza w najpopularniejszych kierunkach. I tak np. dzwoniąc do Wielkiej Brytanii i Chin, klienci płacą jedynie 15 groszy za minutę połączenia ze wszystkimi numerami, a dzwoniący do UE i Norwegii – 20 gr/min. Warto zauważyć, że to taniej, niż połączenia krajowe u wielu operatorów.

W ofercie Klucz Mobile warto również zwrócić uwagę na konkurencyjną ofertę krajową. 19 gr za minutę połączenia ze wszystkimi sieciami krajowymi, 9gr za SMS-a, darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu konta oraz zawsze darmowe SMS-y w sieci Klucz powodują, że młody operator może śmiało konkurować z większością ofert krajowych.

obrazek z cenamiOperator oferuje także bezpłatne wsparcie środowisk migrantów, pomagając w znalezieniu legalnej pracy w Polsce, czy mieszkania.

Klucz Mobile jest firmą odpowiedzialną społecznie – bezpłatnie wspiera środowiska migrantów w Polsce. Jest to nietuzinkowa oferta wśród firm telekomunikacyjnych. Obywatele Wschodu jadący do Polski dzwoniąc na naszą bezpłatną infolinię mogą uzyskać między innymi darmową poradę, dotyczącą legalnego pobytu czy pracy w tym kraju, co jest dla nich niezwykle istotne – podkreśla operator, dodając, że kontakt z BOK jest bardzo łatwy i przyjemny, nie trzeba czekać kilku minut, a konsultant Klucz Mobile traktuje każdego klienta indywidualnie.

Klucz Mobile to wirtualny operator działający na infrastrukturze sieci Plus. Swoją ofertę kieruje głównie do osób często dzwoniących za granicę. Konto można doładować za pomocą doładowań Plus (również za pomocą bankowości elektronicznej). Startery można nabyć w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju, oraz na stronie internetowej operatora.

Źródło: Klucz Mobile, wł.

BanerPNG

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o