Zdejmujemy reklamy zalogowanym Użytkownikom

Logo profil FB najnowsze_Mobile1Ten rok upłynie pod kątem dużych zmian na naszej stronie. Uruchomienie kanału IRC oraz forum telekomunikacyjnego to był dopiero początek. Przed nami jeszcze dużo pracy i wciąż wiele niezrealizowanych jeszcze planów 🙂 Dążymy do tego, aby MVNO-GSM.PL był marką nie tylko popularną, ale i rozpoznawalną, wiarogodną, otwartą na Czytelników, dążymy też, aby miejsce to było strefą wolnego słowa i miejscem na nowe pomysły i własne zdanie.

Od dzisiaj Czytelnicy, którzy zarejestrują się na naszej stronie www (link do rejestracji), przeglądając naszą stronę jako zalogowani Użytkownicy, nie widzą zdecydowanej większości reklam na wszystkich podstronach, w tym również na forum. Póki co zmiana ta nie dotyczy samej strony głównej, ale to tylko chwilowy stan rzeczy, jeszcze w tym roku reklamy po zalogowaniu się Czytelnika znikną również stąd. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, a rejestrując się usuwasz reklamy na zawsze. MVNO-GSM.PL nigdy nie będzie stroną z wersją Premium, nie po to promujemy alternatywne rozwiązania, żeby sprzedawać na naszej stronie swoje własne produkty i brać jakiekolwiek pieniądze za dostęp do niektórych treści lub lepszej wersji strony.

To nie koniec zmian. Planujemy jeszcze jedną, chyba najważniejszą, ale najpierw chcielibyśmy zapytać o zdanie naszych Czytelników.

W ramach strony MVNO-GSM.PL chcemy w niedługim czasie uruchomić platformę blogową, przeznaczoną w całości dla naszych Czytelników. Każdy zarejestrowany Użytkownik mógłby założyć swój własny blog i pisać na nim o świecie telekomunikacji. Dodatkowo poszczególne artykuły byłyby oceniane przez pozostałych Czytelników, dzięki czemu te najlepsze trafiłyby na stronę główną. chcielibyśmy zapytać Was o zdanie w poniższej ankiecie.

Czy chciałbyś, aby w ramach strony MVNO-GSM.PL pojawiła się platforma blogowa dostępna dla każdego Czytelnika?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcemy zmienić się na lepsze, ale potrzebujemy do tego Twojej pomocy 🙂 Dziękuję więc za każdy oddany w ankiecie głos.

Jacek

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
gmiazreclian
gmiazreclian
5 lat temu

Moje zdanie już znasz 😉 .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x