Zmiany w ofercie na kartę Orange – w dół ceny „najbogatszych” pakietów

Sieć komórkowa Orange poinformowała dzisiaj o zmianach w ofercie na kartę. Z zaprezentowanych zmian cieszyć mogą się osoby korzystające ze zintegrowanych pakietów no-limit, zawierających nielimitowane rozmowy krajowe, nielimitowane SMS-y oraz internet mobilny.

W sieci Orange na kartę potaniały najbogatsze i chyba najbardziej pożądane pakiety – no-limit. Od teraz wersja 31-dniowego pakietu zawierającego nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y oraz mobilny internet kosztuje 25 zł. Operator zrównał także cenę dla stałych klientów i tych przenoszących swój numer do Orange z innej sieci.

Orange zachował nadal dwa osobne rozwiązania – jedno dla przenoszących numer, a drugie dla osób, które są z siecią dłużej. W przypadku rozwiązań na 31 dni rozwiązania te różniły się ceną, teraz wyłącznie zasadą naliczania pakietów GB. W rozwiązaniu dla przenoszących numer ustalono ją na sztywno 35 GB w wersji na 31 dni. Z kolei liczba GB, którą otrzymują stali klienci jest pochodną stażu w Orange na kartę. Ci, którzy są z siecią poniżej roku otrzymają 15 GB, między rokiem a trzema laty – 17 GB, a powyżej 3 lat – 20 GB. W każdym kolejnym miesiącu automatycznego odnowienia usługi użytkownik otrzyma o 1 GB większy pakiet GB niż w miesiącu poprzednim. Liczą się do tego także miesiące, z czasów, gdy usługa kosztowała 35 zł. W przypadku oferty na 7 dni zostało to ustalone na sztywno – 15 GB.

Usługi mogą aktywować posiadacze Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange GO, Orange Free na kartę. Usługę można aktywować kodem, SMS lub poprzez Mój Orange.

Regulamin Usługi „cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB”

Regulamin Usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB”

Regulamin Usługi „Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer”

Regulamin Usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer”

Źródło/Fot: Orange

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x