Znamy pierwsze szczegóły rebrandingu White Mobile na lajt mobile

Na stronie internetowej sieci White Mobile pojawiły się już pierwsze szczegóły dotyczące rebrandingu sieci White Mobile na lajt mobile. Dostępna jest już także nowa odsłona strony internetowej. Co już wiadomo?

Jak informuje operator, nowa sieć chce postawić przede wszystkim na na tani i nieograniczony dostęp do Internetu, nie zapominając również o osobach lubiących dużo SMS-ować i MMS-ować.

logo lajt mobileW ofercie abonamentowej oraz – co bardzo istotne – w ofercie na kartę, mają pojawić się nowe pakiety internetowe. Operator zapowiada nowy standard rynkowy – co najmniej 4 GB danych już za 16 zł. Pakiety internetowe mają pojawić się w najtańszej obecnie ofercie no-limit na abonament (18 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe) oraz w ofercie na kartę, mającej obecnie najniższą stawkę na połączenia krajowe z sekundowym naliczaniem – tylko 17 gr/min.

W ofercie nowej marki mają pojawić się również specjalne pakiety no limit SMS/MMS już za 8 zł miesięcznie.

Jak informuje w krótkiej wypowiedzi operator:

Zawsze chcieliśmy aby usługi White Mobile były lajt. Po co zatem nam i Wam dłużej White Mobile skoro może być lajt mobile. Usługi dla młodych mają być lekkie dla kieszeni i łatwe w użytkowaniu. Zmieniamy zatem logo oraz stronę internetową – dajemy nowe, świeże kolory na wiosnę, porządkujemy, wyrzucamy co niepotrzebne dodajemy to co istotne.

Stawiamy na tani i nieograniczony dostęp do Internetu dla młodzieży, studentów i Was wszystkich. Tam teraz toczy się życie. Coraz mniej liczą się rozmowy i nawet smsy. Wszystko można zrobić przez net. Internet to podstawa, zatem w nowych pakietach na kartę i abonament ustanawiamy nowy standard rynkowy co najmniej 4 GB danych już za 16 zł. Do najtańszych minut na rynku (po 17 gr) i najtańszego abonamentu połączeń bez limitu (18 zł) dorzucamy zatem najwięcej najtańszego internetu. Nie zapominamy o tych co lubią SMSować – wprowadzamy specjalne pakiety no limit SMS/MMS już za 8 zł miesięcznie. I zero zobowiązań – użytkownik będzie z nami tak długo jak będziemy najlepsi. I nie musi kupować pakietu, który zawiera niepotrzebne rzeczy, których nie potrzebuje a i tak za nie płaci. My jesteśmy lajt i chcemy mieć tylko zadowolonych klientów.

Jacek Lichota – Prezes Zarządu

Jeszcze nie wiadomo, kiedy zapowiadane przez operatora zmiany wejdą w życie. Operator nie poinformował też co z dotychczasowymi użytkownikami White Mobile, nie wiadomo więc, czy zostaną automatycznie przeniesieni do nowej oferty, czy będą mogli sami zdecydować, mając możliwość migracji do nowej oferty np. krótkim kodem USSD.

Źródło: White Mobile

Fot: Whitemobile.pl

7 komentarzy do “Znamy pierwsze szczegóły rebrandingu White Mobile na lajt mobile

 • 20 maja 2015 at 12:53
  Permalink

  4 GB danych już za 16 zł,lekkie dla kieszeni, a to dobe 😉

  Odpowiedź
  • 20 maja 2015 at 14:19
   Permalink

   Do 5 zł za 11GB nie zjadą. To jest MVNO, nie mają takich możliwości jak operatorzy infrastrukturalni ale np. Lyca ma za 15PLN 5GB – choć podobno różnie z jakością tego internetu jest.

   Odpowiedź
   • cyanoone
    20 maja 2015 at 20:04
    Permalink

    Wolę mieć internetu mniej, ale cały czas ten sam numer telefonu 😉

    Odpowiedź
 • 20 maja 2015 at 22:14
  Permalink

  szczegóły oferty są już na stronie white mobile

  Odpowiedź
  • JacekK
   21 maja 2015 at 08:37
   Permalink

   Z tego co widzę na nowej stronie www została oferta White Mobile, nic się nie zmieniło. Nie ma m. in. pakietów nielimitowanych SMS za 8 zł, czy też zapowiadanego pakietu danych 4 GB za 16 zł.

   Odpowiedź
 • 28 maja 2015 at 22:18
  Permalink

  11 czerwca startuje mvno na zasięgu playa – rok ważności konta i minuta rozmowy / sms/ mms do każdej pl sieci do 15 za sztukę….
  Szczegóły na forum telepolis.pl 🙂

  Odpowiedź

Dodaj komentarz