Zupełna nowość w Virgin Mobile – VIRGIN NET, czyli oferta internetu mobilnego

W ofercie Virgin Mobile pojawia się zupełnie nowy produkt, VIRGIN NET.  Dostępny w dwóch opcjach abonamentowych oferuje 60 lub 120 gigabajtów danych, co miesiąc. Taniej mają ponadto Ci, którzy korzystają już z oferty tego największego polskiego operatora wirtualnego.

VIRGIN NET to oferta internetu mobilnego w opcji abonamentowej, gdzie klienci mają do wyboru dwa pakiety, 60 GB lub 120 GB do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Każdy klient, który posiada już Plan1, Plan2, Plan3 w opcji terminowej czy bezterminowej lub Abonament „Dla Każdego” za 14 zł, otrzyma zniżkę na wybrany przez siebie plan internetowy. W obu przypadkach ceny będą wyglądać następująco:

VIRGIN NET

Nowy klient

Klient z ofertą abonamentową w Virgin Mobile

60 GB


35 zł/mc


25 zł / mc

120 GB


50 zł / mc


35 zł /mc

Z Internetu będzie można korzystać tylko na terenie Polski. Po wykorzystaniu pakietu podstawowego nastąpi spowolnienie transferu do prędkości 32kbit/s bez doliczania dodatkowych opłat. W ramach usługi klient będzie mógł wykorzystać jedynie pakiet internetu – wszystkie inne usługi są zablokowane (np. sms premium, połączenia, SMS-y, MMS-y).

– Coraz większa chęć do korzystania z internetu mobilnego i jego rosnące zużycie, zwłaszcza na terenach podmiejskich i wiejskich, zmusza wiele osób do korzystania właśnie z rozwiązań mobilnego dostępu do sieci. Dlatego też przygotowaliśmy dwa, naprawdę duże pakiety danych w dobrych cenach, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników – mówi Grażyna Piotrowska – Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.– Oferta data only jest też doskonałym uzupełnieniem naszego portfolio produktowego, w którym klient znajdzie wszystko to, czego potrzebuje od swojego operatora – dodaje Prezes Virgin Mobile.

Jak zakupić i aktywować internet mobilny?

Internet mobilny można zakupić poprzez stronę internetową virginmobile.pl, jak również udać się do jednego z punktów sprzedaży, których lista również znajduje się na stronie internetowej operatora.

Należy pamiętać, że jeden abonent może zakupić i korzystać z maksymalnie trzech planów VIRGIN NET. Podobnie klient uprawniony do zniżki, również może zakupić maksymalnie trzy plany ze wspomnianą zniżką.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Virgin Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x