Od teraz usługę “Za darmo w Orange” w Orange na kartę można przedłużyć

„Za darmo w Orange” to usługa, dzięki której można korzystać z nielimitowanych połączeń i  SMS-ów na numery komórkowe w Orange zawsze wtedy, gdy aktywne jest konto na połączenia wychodzące. Od teraz przedłużenie jej ważności nie będzie wymagało kolejnego doładowania. Operator uruchomił opcję „Więcej czasu na wszystko”. Co to oznacza?

Opcja “Więcej czasu na wszystko” pozwala na wykorzystanie zgromadzonych na koncie głównym środków na zakup dodatkowych dni ważności konta, a tym samym także ważności usługi „Za darmo w Orange”. Dzięki temu wielu klientom nie będzie już groziło zbieranie na koncie środków z kolejnych doładowań. Dodatkowe dni można dokupić wielokrotnie, w dowolnym momencie. Będą się one sumować.

Szczegóły wyglądają następująco:

Przedłuż aktualną ważność konta głównego o:CenaSMS pod 131(koszt SMS w Orange)Krótki kod(bezpłatny)
+7 dni5 złAKT7*105*7#
+31 dni15 złAKT31*105*31#
+365 dni99 złAKT365*105*365#

Aby włączyć „Za darmo w Orange” wystarczy wysłać SMS o treści START pod 131 (koszt SMS w Orange). Należy jednak pamiętać, że wyklucza się ona z usługą „Konto Ważne Rok”, a jeżeli aktywacja ma miejsce w Orange Free na Kartę, klient nie otrzyma bonusowych GB za doładowanie, a te zgromadzone przepadną.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o