Zestaw dla gracza w T-Mobile – laptop MSI serii GV

T‑Mobile, coraz mocniej zaznaczając swoją pozycję w obszarze gamingu, poszerza swoją ofertę skierowaną do graczy. Z okazji Intel Extreme Masters 2018 w najlepszej sieci pojawia się propozycja, która zainteresuje nawet najbardziej wymagających – laptop MSI GV62 7RD, topowy model w rodzinie notebooków producenta profesjonalnych rozwiązań dla graczy.

Od teraz w ofercie T-Mobile pojawia się nowość: notebook, który pod elegancką, szczotkowaną obudową skrywa nie tylko procesor Intel Core i7 siódmej generacji, ale i mocną kartę graficzną GeForce GTX 1050 4GB, która pozwoli czerpać z gier wideo jeszcze więcej, nawet przy maksymalnych parametrach graficznych. Model MSI GV62 7RD to także estetyczny design z pazurem, który zawdzięcza podświetlanej czerwonym światłem, gamingowej klawiaturze firmy SteelSeries z ergonomicznie zaprojektowanymi klawiszami oraz matowej matrycy 15,6”, zapewniającej doskonałą widoczność pola walki przy każdym oświetleniu.

Tę potężną maszynę od MSI (najmocniejszą dostępną w ofercie operatorskiej) można sobie sprawić w zestawie z wybranym modemem lub routerem oraz Internetem LTE w najlepszej sieci i grać bez przeszkód nawet 24 godziny na dobę.

W najwyższej opcji taryfowej (oferta z nielimitowaną transmisją w LTE i dodatkowymi 100 GB dla pozostałych technologii) przy opłacie 209,99 zł miesięcznie i w 36 ratach, laptop wraz z wybranym modemem USB można mieć już za 1 zł na start.

Z okazji Intel Extreme Masters T‑Mobile wraz z MSI, przygotowali dodatkowe benefity. W czasie trwania tego największego święta graczy na stronie internetowej T‑Mobile oraz w wybranych sklepach T‑Mobile w Katowicach najnowsza cena Laptopa MSI w taryfie INTERNET ULTRA (bez limitu danych w LTE i 100 GB danych w pakiecie za 209,99 zł, przy umowie na 24 mce) jest obniżona o 200 zł (z 1199 zł do 999zł).

Dodatkowo pierwszych 500 osób, które dokona zakupu pomiędzy i zarejestruje go poprzez stronę MSI (link >>), otrzyma plecak gamingowy o wartości 400 zł.

Pełny cennik pod tym adresem >>.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o