Lycamobile – promocja z darmowymi pakietami

Lycamobile ruszył z promocją, w ramach której każdy użytkownik kupujący w lutym i w marcu pakiety minut do sieci Lycamobile w innych krajach, taki sam pakiet w kwietniu, maju i czerwcu dostanie za darmo.

Promocja obejmuje następujące pakiety:

  • 60 minut za 5 zł (SMS o treści 1660 na numer 3535)
  • 150 minut za 10 zł (SMS o treści 16150 na numer 3535)
  • 400 minut za 20 zł (SMS o treści 16400 na numer 3535)

Minuty w ramach pakietu Lycaworld mogą być wykorzystane na rozmowy z Polski do sieci Lycamobile w Wielkiej Brytanii, Austrii, Australii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii i Stanach Zjednoczonych.
Rozmowy do sieci Lycamobile w Austrii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych są darmowe i nielimitowane dlatego minuty w ramach połączeń do tych krajów nie będą odliczane z pakietu Lycaworld. Pakiet Lycaworld obowiązuje tylko na rozmowy z Polski do wyżej wymienionych krajów Lycamobile dlatego nie można z niego korzystać przebywając za granicą.

Pakiet jest aktywowany automatycznie po upływie 30 dni, dlatego należy upwenić się, że na koncie znajduje się wystarczająca ilość środków. W przypadku gdy użytkownik zrezygnuje z opcji automatycznej aktywacji lub nie będzie posiadał wystarczającej ilości środków na koncie przed upływem 30 dni, pakiet nie zostanie ponownie aktywowany. Okres ważności pakietu wynosi 30 dni i jest liczomy jako 1 miesiąc.

Lycamobile to wirtualny operator telefonii komórkowej (MVNO) oferujący usługi telefonii komórkowej na zasadach prepaid. Lycamobile to największy na świecie operator tanich międzynarodowych i krajowych połączeń telefonii komórkowej.

Źródło: Lycamobile, wł.

Logo-blog2.png

 

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Lycamobile – zmiany w pakietach krajowych oraz „do wszystkich” » MVNO-GSM.PL - Alternatywa w telekomunikacji Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Ostatnio promocje objęły również również ceny połączeń do UE (więcej) oraz pakiety minut na połączenia międzynarodowe w ramach sieci Lycamobile (więcej). […]