Nielimitowne rozmowy do komórkowych w Orange Yes

Od dziś użytkownicy taryfy Orange Yes (Pre-Paid) mogą korzystać z opcji nielimitowanych rozmów na wszystkie krajowe numery komórkowe. Orange przygotował specjalną promocję, dzięki której użytkownicy tej właśnie taryfy mogą aktywować usługę w dwóch wariantach: na 7 lub 31 dni.

Orange rozmowy bez limitu

Pierwsza opcja kosztuje 7 zł i ważna jest przez tydzień od momentu aktywacji, druga opcja to koszt 25 zł i ważna jest przez miesiąc od dnia aktywacji.

Żeby aktywować opcję 7/7 należy wysłać SMS-a o treści START pod numer 239 lub wybrać krótki kod *110*28#. Z kolei opcja 25/31 to SMS o treści START pod numer 339 lub krótki kod *110*29#. Opłata za SMS zgodnie z cennikiem taryfy, którą posiada użytkownik. Krótkie kody są darmowe. Usługa zostanie włączona najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia (potwierdzenie SMS-em).

UWAGA!!!

Należy pamiętać, że usługa dostępna jest wyłącznie w taryfie Yes. Użytkownicy posiadający inna taryfę (np. Orange Pop, Orange One, Orange Go…) podczas próby aktywacji oferty zostaną automatycznie zmigrowani do taryfy Yes. Oczywiście nie należy też zapominać, że nielimitowane rozmowy dotyczą tylko połączeń krajowych na numery komórkowe, zatem połączenia z numerami stacjonarnymi taryfikowane będą zgodnie z cennikiem.

Regulamin rozmowy bez limitu na komórki w Orange Yes

Źródło: Orange

Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o