Virgin Mobile oraz Lycamobile wydłużają ubiegłoroczne promocje

Virgin Mobile oraz – co wskazują informacje na stronie operatora – również Lycamobile postanowiły wydłużyć swoje ubiegłoroczne promocje.

Virgin Mobile do końca stycznia wydłuża promocję z darmowym pakietem #PEŁEN_LUZ, którzy użytkownicy otrzymują po zakupie na stronie operatora startera wraz z doładowaniem 5 zł. Przypomnijmy, że wydając 10 zł (5 zł za starter + 5 zł za doładowanie) dostajemy 10 zł na koncie + pakiet  #PEŁEN_LUZ, który ważny jest miesiąc od dnia aktywacji. Pakiet #PEŁEN_LUZ zawiera 100 minut krajowych do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y w kraju oraz 1 GB internetu (również w technologii LTE). Każda kolejna aktywacja pakietu kosztuje 19 zł.

Swoją świąteczną promocję wydłużyła również Lycamobile – jak można przeczytać w regulaminie na stronie operatora – do końca stycznia (świąteczna promocja Lycamobile). Tym samym użytkownicy Lycamobile nadal mają możliwość zakupu m. in. pakietu za 10 zł, który zawiera 100 minut krajowych, 50 SMS-ów w Polsce oraz 1 GB internetu na miesiąc. Więcej informacji na temat pakietów w Lycamobile i sposobie ich aktywacji można przeczytać tutaj.

Źródło: Virgin Mobile, Lycamobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x