Aero2 – sposoby na niedziałającą stronę z kodami CAPTCHA

Aero2 – sposoby na niedziałającą stronę z kodami CAPTCHA

8 kwietnia 2014 5 przez mvno-gsm.pl

Aero2 - CaptchaOperator Aero2 radzi użytkownikom co robić, gdy strona, na której należy wpisać kod CAPTCHA w celu odblokowania dostępu do usługi Bezpłatnego Internetu, nie działa. Poniżej kilka rad i wskazówek:

  • Jeśli w użytkowanej przeglądarce nie wyświetla się mechanizm CAPTCHA, to należy “ręcznie” wejdź na http://bdi.free.aero2.net.pl:8080/
  • Jeśli strona http://bdi.free.aero2.net.pl:8080/ nie otwiera się, to należy upewnić się, czy w konfiguracji połączenia sieciowego lub w konfiguracji routera nie mamy wpisanych adresów zewnętrznych serwerów DNS (w szczególności serwerów, które nie należą do Aero2). Przypominamy, że serwery DNS są automatycznie przypisywane w momencie nawiązywania połączenia z internetem.
  • Jeśli używamy przeglądarki, aplikacji lub funkcjonalności, która przyspiesza pobieranie stron WWW lub ogranicza ilość pobieranych danych (np. aplikacja Opera Max, Opera Mini „Ogranicz ilość danych” w przeglądarce Chrome), należy ją wyłaczyć i spróbować ponownie połączyć się ze stroną, aby wyświetlić kod CAPTCHA.

Należy pamiętać, że strona http://bdi.free.aero2.net.pl:8080/ działa tylko wówczas, gdy dostęp do usługi został zablokowany i konieczna jest autoryzacja.

Wczoraj pisaliśmy o tym, w jaki sposób zrestartować połączenie internetowe w popularnych urządzeniach (więcej tutaj).

Źródło: Aero2

Jak działa u Ciebie strona, na której trzeba autoryzować połaczenie za pomocą zadania CAPTCHA?

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***